Кожен з нас хоче придбати взуття і бути впевненим, що проходить в ньому більше ніж  один сезон. Все залежить від використовуваних матеріалів у процесі виробництва.

Процес виробництва взуття достатньо трудомісткий та матеріалозатратний. Тому складається з низки етапів. Спочатку необхідно визначитися з матеріалами, оскільки саме від цього залежатиме якість та зручність взуття. Вони мають відповідати встановленим стандартам.

Важливо звертати увагу на міцність матеріалу та його стійкість до різних механічних пошкоджень. Необхідно, щоб матеріал верху був достатньо м’яким та гнучким, тоді взуття буде максимально зручним. Також верх взуття повинен відмінно пропускати повітря, оскільки приймає участь у процес волого- та теплообміну організму людини. Якнайкраще поглинати вологу з внутрішньої сторони, а також легко та швидко висихати.

Найчастіше для верху взуття використовують натуральну шкіру та шкірзамінники. Потрібно, щоб матеріал для верху взуття мав найбільш рівномірний колір. Штучні матеріали виготовляють методом просочування та покриття різних текстильних матеріалів різними плівкоутворюючими речовинами. Працювати зі штучними матеріалами достатньо легко.

Якісні шкірзамінники зовсім не поступаються натуральним матеріалам. Не так давно, навіть найменша подряпина могла стати фатальною, проте з розвитком сучасних технологій штучні матеріали відрізняються високою стійкістю до різних механічних впливів.

Саме від якості використаних матеріалів для виробництва взуття залежать його гігієнічні та захисні властивості. Важливими є навіть найдрібніші елементи.

Зокрема, гранітоль це високоякісний матеріал, який виготовлений з нітроцелюлози зі спеціальним покриттям. Його часто використовують для пошиття підносків та задників взуття. Гранітоль неодмінно спочатку пом’якшують у спеціальних розчинниках, а після висихання усі деталі готового взуття відмінно зберігають форму та жорсткість.

Взуттєві комплектуючі найкращої якості можна придбати у компанії СПЕЦІНВЕСТ. Приймаємо замовлення з усіх куточків України. Маємо великий вибір різних матеріалів, які є ідеальними для виробництва взуття. Спосіб доставки та оплати обговорюється індивідуально з кожним замовником. Уточнити будь-яку інформацію можна за контактними телефонами. Чекаємо на Ваші замовлення!