Міжкімнатні двері з 3Д-покриттям стають дедалі популярнішими серед покупців, які шукають способи зробити інтер’єр свого будинку максимально оригінальним. У приватного підприємства «Двері 3Д» ви можете придбати вироби із тривимірними зображеннями: наш каталог нараховує понад 3000 варіантів картинок, серед яких можна вибрати однакові чи різні зображення на кожну сторону конструкції. Вони покриваються спеціальною плівкою, яка захистить їх від води, сонячних променів та подряпин. Саме полотно потрібного вам розміру та кольору ми виготовляємо з дерев’яного брусу, який часто використовують для зведення дерев’яних будинків, та ДВП високої щільності. У чому ж особливості цих матеріалів?

Дерев’яний брус — це пиломатеріал, який виготовляють шляхом обпилювання дерев’яних колод з однієї чи кількох сторін. Він отримує однаковий перетин по всій довжині колоди, що значно полегшує процес виробництва з нього різноманітних конструкцій, зокрема дверей. Брус коштує порівняно недорого, але має надзвичайну повітропроникність, стійкість до пошкоджень, легку вагу та, звісно, прекрасний вигляд. Перед використанням брус обов’язково обробляють антисептиком та просочують спеціальними розчинами, щоб зробити його стійким до вогню та появи гниття чи грибка.

ДВП високої щільності, або ж ХДФ, — це деревоволокнисті плити, що виготовляють за допомогою пресування деревних волокон під впливом високих температур. Щоб підвищити щільність матеріалу, використовують екологічно чистий клей, різноманітні наповнювачі. Щільність цього матеріалу складає 800-1100 мг/м2. Цей матеріал відрізняється від інших видів ДВП такими особливостями:

• висока стійкість до негативного впливу фізичних факторів та хімічних речовин;
• простота у використанні та догляді, тривалий термін експлуатації;
• естетичний зовнішній вигляд, легкість у ламінуванні матеріалу.

Поєднання цих двох матеріалів дозволяє нам виготовляти максимально якісну продукцію, яка прослужить вам далеко не один рік. Ми гарантуємо 12 місяців безперечної якості виробів та ідеальне поєднання із загальним інтер’єром вашого будинку: ви можете вибрати перлинний, каштановий, вільховий чи чорний колір торця, а за потреби ми допоможемо вам визначитись та відповімо на усі ваші запитання.

Щоб оформити замовлення на двері міжкімнатні з 3d ефектом, телефонуйте за номером, вказаним у розділі контактної інформації, у зручний для вас час з 10:00 до 20:00 або залишіть свій номер через онлайн-форму, а ми передзвонимо найближчим часом. Ми працюємо без вихідних та здійснюємо доставку по всій Україні «Новою Поштою», а до отримання вам не доведеться нічого платити — ви зможете оплатити покупку накладним платежем вже після огляду на поштовому відділенні.

Будемо раді допомогти!