Запах свіжоспеченої випічки, мабуть, не залишить байдужим практично жодну людину. Згідно з проведеними дослідженням найбільш приємний та апетитний аромат. Швидко та без особливих турбот отримати свіжу випічку можна використовуючи заморожену продукцію.

Особливо актуально, це для людини, яка відкриває новий заклад, і достатньо важко визначитись, яка кількість продукції буде потрібною. Надзвичайно важко максимально точно прорахувати необхідну кількість випічки. Оскільки, термін її зберігання є достатньо коротким. Тоді справжнім порятунком є заморожена випічка від перевірених виробників. Звичайно, беззаперечною перевагою будь-якого закладу є власне виробництво та випікання різних хлібобулочних виробів, але це достатньо трудоємкий процес.

Важливо, щоб будь-які кондитерські вироби були заморожені методом шокового заморожування. Оскільки вироби надзвичайно швидко заморожуються та зберігаються усі споживчі властивості. Проте, якщо Ви ще не можете налагодити увесь виробничий процес належним чином, тоді найкращим варіантом є придбання заморожених виробів. Процес приготування випічки займає не багато часу та не потребує розширення штату працівників. Оскільки з приготуванням випічки відмінно впорається одна людина.

Заморожене тісто, випічка, хліб проходять обов’язково шокове заморожування. У такий спосіб гарантовано, що після розморожування виріб не втратить рідину та не зміниться смак самої випічки. У процесі випікання аромат розлітатиметься по залу Вашого закладу з блискавичною швидкістю, що дозволить залучати нових клієнтів. Навіть на вулиці можна відчути його. Легко можна задовольнити клієнтів, які полюбляють різноманітні ягідні та фруктові смаки, незалежно від сезону.

Заморожена випічка найкращої якості представлена у нашій компанії «Мамин хліб». Використовуємо тільки найкращу сировину, тому всі вироби є надзвичайно смачними. Працюємо виключно за перевіреною рецептурою. Забезпечуємо максимально швидке виконання замовлень по всій Україні. Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пропонуємо великий вибір різної замороженої випічки. У цехах маємо тільки найсучасніше устаткування. Також уся продукція проходить контроль якості. Уточнити більш детальнішу інформацію можна за контактними телефонами. Ми переконані, що будете здивовані неймовірним смаком нашої випічки. Чекаємо на Ваші замовлення!