Кульки повітряні це надзвичайно популярні іграшки. Вони мають надзвичайно просту конструкцію на основі латексу, який наповнений повітрям або іншим газом. Їх досить часто використовують для декорування залів до дня народження, весілля, випускного та інших радісних подій. Звичайно, повітряні кульки не можна назвати зразком довговічності, проте вони дарують чимало радості усім присутнім, а особливо діткам.

Основна класифікація повітряних кульок це:

- кульки, які заповнені звичайним повітрям, вони легко переміщаються під дією вітру або навіть найменшого руху;

- кульки, які заповнені легким газом — це може бути водень або гелій, який є важчим за звичайне атмосферне повітря, тому такі кульки завжди хочуть полетіти уверх.

Фольговані кульки виготовлені з полімерної плівки, яка зовсім не пропускає повітря. Такі кульки набагато довше не здуваються, і легко можуть літати протягом кількох тижнів. Тому, це найкраще рішення для прикрашання будь-яких урочистих подій. Необхідно тільки обрати кульки відповідної тематики. Усі кульки мають надзвичайно яскраве забарвлення, тому виглядають надзвичайно святково.

Також можна обрати фігурні кульки, яких маємо великий вибір. Фольговані кульки надувають завдяки спеціальному клапану, тому блокується вихід повітря назовні.

Повітряні кульки у вигляді цифр — це ідеальний варіант для оформлення залу, де відбувається святкування день народження та інших важливих дат. Можна використати для оформлення корпоративних заходів, нового року.

Кульки можуть мати вигляд героїв різних мультфільмів. Це найкраща ідея, щоб потішити дитину фігурками улюблених героїв.

Ходячі фігурки, основна особливість це те, що вони мають можливість перебирати ніжками, коли дмухне вітер. Верхня частина таких кульок наповнена гелієм, а картонні ніжки не дозволяють злетіти. Тому створюється ілюзія ніби фігура крокує.

Кульки для створення різних композицій. Вони зазвичай однотонного кольору та можуть мати різну форму, зокрема серця, ромбів, півмісяця. Також кульки можуть мати різні малюнки та надписи.

Куля фольгована кругла та багато інших представлені у каталозі інтернет-магазину Жираф. Виконуємо максимально швидку доставку замовлень по всій Україні. У випадку виявлення браку є можливість здійснити повернення. Надаємо вигідні знижки, якщо сума замовлення понад 5 000 гривень - знижка 5%, 10 000 — 10%. Чекаємо на Ваші замовлення!