Ендокардіальний електрокардіостимулятор постійно контролює роботу серця, регулює його ритм та запобігає життєво небезпечним появам пауз серцебиття. Складається такий пристрій з корпусу розміром у кілька сантиметрів та ендокардіальних електродів. Працювати без перебоїв він може до 8-10 років: термін експлуатації залежить від того, наскільки часто йому доводиться проводити стимуляцію.

Імплантують електростимулятор серця під місцевою анестезією, поки сам пацієнт перебуває в свідомості. Контролюють хід операції з використанням рентгеноскопії.

Паралельно до ключиці роблять невеликий розріз довжиною 3-5 см, під шкірою — невелику «кишеню» за розміром ЕКС. Спочатку підключають електроди до серця після пункції підключичної вени, тестують їх, фіксують та підключають до пристрою, який після того поміщають в «кишеню», а розріз зашивають. Операція зазвичай триває не більш ніж півтори години, а пацієнт перебуває в стаціонарі після неї 7-10 днів.

Пристрій починає працювати одразу після імплантації, і приблизно через один-два дні лікарі встановлюють більш детальні налаштування. Контроль функціонування ЕКС проводиться раз на рік.

У каталозі інтернет-магазину ТОВ «Провіденс Медіка» ви знайдете одно-, дво- та трикамерні електростимулятори німецьких виробників, які зможете придбати оптом чи вроздріб за доступною ціною. Наша компанія часто бере участь в міжнародних спеціалізованих медичних виставках, конгресах і конференціях, завдяки чому ми можемо стежити за появою нових продуктів і сучасних технологій, які впроваджуються в медичну практику. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту та постачаємо медичні товари по всій Україні з 1999 року.

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте за номером, вказаним у розділі контактної інформації, у зручний для вас час з 10:00 до 18:00 в будні чи залишіть повідомлення через онлайн-форму після додавання потрібної кількості товарів у корзину. Ви зможете отримати свою покупку у вибраному вами відділенні «Нової Пошти» або кур’єрською доставкою.

Чекаємо на вас!