Полікарбонат — важливий матеріал для багатьох видів будівельних робіт. Очевидно, що така роль у житті людини вимагає від будматеріалу тільки найкращу якість і властивості. Вагоме місце в формуванні добротності даного типу матеріалів займає виробництво полікарбонату. Процес виготовлення найважливіша частина існування полікарбонату, адже від цього залежить його міцність, легкість і стійкість до зовнішніх впливів. Відповідно, від вибору виробника залежить довговічність Вашої споруди.

Компанія Arcos Group майже 20 років займається постачанням сотового та монолітного полікарбонату. Нашими безпосередніми партнерами є визнані світові та вітчизняні бренди. Завдяки своєму досвіду, Arcos Group може чітко визначити, яке виробництво полікарбонату найбільш якісне.

Omipa — всесвітньо відома італійська компанія, котра займається виготовленням полікарбонату та обладнання для його виробництва. Маючи досвід величиною в 50 років, італійці вийшли на топ-позиції виробників даного сегмента промисловості. Omipa володіє фабриками площею в 10 тис. квадратних метрів в 50 країнах по всьому світу, що є показником високої якості продукції цієї компанії. Вона є одним з основних партнерів Arcos Group, тому в нашому інтернет-магазині Ви можете купити полікарбонат цього бренду за доступною ціною.

SABIC Innovative Plastics — нафтохімічна компанія з Саудівської Аравії з офісом у Нідерландах. Це — гігант виробництва полікарбонату: починаючи з 2014 року, входить у топ-3 виробників світу. Свої багатомільярдні обороти компанія використовує для розвитку власних технологій. Така політика привела SABIC до найвищої якості полікарбонатної продукції та до лідерства на цьому ринку. Arcos Group уже багато років тісно співпрацює з цим брендом. Завдяки цьому, SABIC забезпечує офіційне гарантійне обслуговування до 15 років на свою продукцію, що реалізовується в нашому інтернет-магазині. Вона є одним із основних партнерів Arcos Group, тому в нашому інтернет-магазині Ви можете придбати полікарбонат цього бренду за доступною ціною.

Soton — український виробник полікарбонату та комплектуючих з досвідом у 10 років. Дана компанія співпрацює також із вищезгаданим брендом Omipa, закуповуючи в нього обладнання для виготовлення даного типу будівельних матеріалів. Непересічний досвід і партнерство з професіоналами зробило продукцію Soton найякіснішою на українському ринку. Тому Arcos Group обрав саме цю компанію для співпраці.

Виробників полікарбонату багато. Виробників якісного продукту меншість, а тих, хто виготовляє якісний полікарбонат за вигідними для споживача умовами, — зовсім мало. На щастя, продукція, котру реалізовує Arcos Group, виготовляється брендами, для яких Якість і Клієнт — не пусті слова. Полікарбонат, придбаний у нашому інтернет-магазині, володіє всіма необхідними властивостями та має офіційну гарантію від виробника до 15 років. Окрім цього, в нашому каталозі Ви знайдете комплектуючі за доступними цінами.