Сьогодні вибір різноманітних покрівельних матеріалів є надзвичайно великим. Тому, здається, що зробити вибір легко. Проте це зовсім не так, оскільки обрати дійсно якісну покрівлю достатньо складно. Високою популярністю користується черепиця. Її різновидів є величезна кількість.

Черепиця є відносно легкою та має привабливий зовнішній вигляд. Можливе виготовлення практично у будь-яких кольорах. Сьогодні можна обрати як глянцеву, так матову керамічну черепицю. Висока вага черепиці вимагає підсиленої конструкції даху. Це в свою чергу збільшує рівень витрат, проте дах має низьку парусність, тому зростає стійкість до ураганих вітрів. Також володіє відмінними тепло- та звукоізоляційними властивостями. Навіть у випадку надзвичайно складної конфігурації даху мінімальний відхід матеріалу.

Керамічна черепиця виготовляється тільки з природних матеріалів. У якості сировини використовують глину різних сортів, яку змішують у необхідних пропорціях. Керамічну черепицю можна використовувати у регіонах навіть з достатньо суворим кліматом.

Металочерепиця виконана з сталевих листів, їхня поверхня покривається спеціальним захисним покриттям. Товщина листів може варіюватися від 0,4 до 0,6 мм. Сталь обов'язково оцинковують та пасивують для того, щоб надати покриттю антикорозійних якостей. Також металочерепиця є стійкою до різних несприятливих атмосферних явищ та механічних впливів.

Висока популярність металочерепиці зумовлена достатньо легким монтажем та тривалому експлуатаційному періоду. Також вона має відносно невисоку вагу, тому не потрібно здійснювати додаткові заходи стосовно підсилення силової конструкції даху. Висока парусність такого даху є загрозою у випадку надзвичайно сильних поривів вітру. Монтажні роботи виконуються з використанням спеціальних шурупів гумовими шайбами.

Основними перевагами черепиці є тривалий термін експлуатації, не потребує періодичного фарбування, не пропускає повітря.

Керамічна черепиця creaton відмінної якості представлена у каталозі компанії «Урсус Закарпаття». Також надаємо гарантійне обслуговування. Здійснюємо доставку замовлень по всій Україні. Маємо великий вибір різних будівельних матеріалів. Дізнатися більш детальнішу інформацію можна за контактними телефонами. Постійним клієнтам надаємо бонуси. Чекаємо на Ваші замовлення!