Вакуумний завантажувач це спеціальне устаткування для забезпечення подачі полімерних гранул або порошків по лінії переробки пластику, зокрема термопластавтоматів, видувних машин та екструзійних ліній. Обладнання являє собою вакуумну повітродувку, яка забезпечує розрідження повітря та спеціального бункера, який приймає необхідний матеріал.

Обираючи устаткування необхідно звернути увагу на наступні характеристики:

- продуктивність роботи, тобто скільки матеріалів можна перемістити за 1 годину;

- висота подачі матеріалу;

- щільність сировини, яку планують подавати з допомогою конкретного завантажувача.

Завантажувачі значно спрощують процес виробництва пластмасових виробів, їх найчастіше використовують для забезпечення подачі різних , зокрема порошкових або гранульованих сумішей у бункери термопластавтоматів, екструдерів, сушарок, залежно від необхідності. Виділяють різні види завантажувачів, кожен з яких має певні переваги та недоліки, а також особливості роботи:

- пружинні ідеальні для екструдер них установок різних видів, завантаження відбувається з використанням спеціальної спіралі, яка легко обертається всередині полімерної трубки;

- шнекові доцільно використовувати разом із змішувачами та екструдерами, що дозволяє подавати сировину автоматично;

- вакуумні завантажувачі працюють за принципом повітряного насоса, який забезпечує подачу суміші, завдяки створенню зони розрідження у бункері. Тому власне суміш легко потрапляєу зону завантаження термопластватомата та відбувається попереднє очищення з використанням спеціального фільтра. Тобто, видаляють усі сторонні частинки та пил.

Вакуумний завантажувач полімерної сировини відмінної якості замовляйте у компанії Станкопласт. Доставку замовлень виконуємо по всій території України. Також надаємо гарантійне обслуговування, термін залежить від обраної установки. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію та відповімо на будь-які запитання. Також маємо великий вибір різноманітних запчастин та деталей для термопластавтоматів. Маємо можливість обміну устаткування. Пропонуємо безкоштовне навчання персоналу. Надаємо обслуговування нашого обладнання. Чекаємо на Ваші замовлення!