Ще півстоліття тому вважалося, що ліжко — це просто матрац на основі з чотирма ніжками, але фантазія дизайнерів перетворила цей елемент меблів на справжній витвір мистецтва. Вибираючи якість та надійність натуральних матеріалів, ви не лише піклуєтесь про своє здоров’я чи здоров’я своїх близьких, а й заощаджуєте кошти в довготривалій перспективі. Крім того, стильні дерев'яні ліжка надають спальні особливого шарму і вказують на хороший смак, та й вироби зі штучного матеріалу з часом починають руйнуватися, і з'являються дрібні дефекти, що псують цілісну картину.

Як же правильно вибрати односпальне дерев’яне ліжко?

Дерев'яні ліжка відрізняються високим рівнем міцності і довговічністю: навіть після тривалої експлуатації виглядають як нові. Особливу увагу під час вибору ліжка потрібно приділити міцності і надійності каркаса. Важливо, щоб усі його елементи були добре зафіксовані.

Для виготовлення основи ліжка можуть використовуватися сталеві пружини або дерев'яні ламелі — тонкі і міцні дошки, що відрізняються високим рівнем гнучкості та виконують функції сталевих пружин. Для квартир невеликої площі можна купити недорогі дерев'яні ліжка-трансформатори, в яких встановлений міцний і надійний механізм, розрахований на тривале використання.

Ліжка з дерева мають беззаперечні переваги над багатьма іншими матеріалами:

• безпечність: виготовлені з екологічно чистого матеріалу, що не містить токсичних речовин та повністю безпечний для здоров’я;
• практичність: мають тривалий термін експлуатації, обробляються складами для захисту від зовнішніх негативних факторів;
• привабливий зовнішній вигляд: дерев'яні ліжка легко впишуться в будь-який інтер'єр спальні та можуть стати надзвичайно красивим акцентом.

Якщо ви бажаєте купити ліжка односпальні дерев'яні недорого, звертайтесь до магазину «Furniture-vegera»! У нас ви знайдете моделі на будь-який смак, виготовлені з дуба, буку чи ясена та покриті лаком чи тонувальною фарбою, за доступною ціною та зможете замовити індивідуальне виготовлення у разі потреби. Ми здійснюємо доставку по всій Україні та працюємо за передоплатою в 10 %.

Щоб оформити оптове чи роздрібне замовлення, телефонуйте за вказаним у розділі контактної інформації номером чи залишіть повідомлення на сайті. Будемо раді допомогти!