Термоштори відмінно зберігають задану температуру всередині приміщення, а також зовсім не перешкоджають в’їзду різної техніки. Не становлять перешкоди для переміщення працівників складу. Для виготовлення термошторів використовують полівінілхлориду.

Їх найчастіше використовують для обладнання складських та промислових приміщень, зокрема у хімічній та харчовій галузі. Оскільки вкрай важливо забезпечити максимально якісну вентиляцію даних приміщень. Зберігання різних продуктів потребує забезпечення необхідних температурних показників, а також вологості.

Стрічки є достатньо широкими та скріплені зверху. Вони розташовані вертикально. За основу, в основному обирають надзвичайно міцний металевий профіль. Такі штори суттєво перешкоджають доступу пилу, вологи, ультрафіолетових променів. Беззаперечними перевагами таких шторів є:

- відносно невисока вартість;

- підходять для використання у приміщеннях з холодильними установками;

- можна використовувати у діапазоні температур від -15 до +50 градусів;

- легке виконання монтажних та демонтажних робіт;

- дозволяє суттєво заощадити на витратах на обігрів та охолодження;

- забезпечує надійний захист персоналу від протягів, пилу;

- матеріал є екологічно безпечним;

- суттєво знижується рівень шуму.

Завіси стрічкові представлені у кількох різновидах. Полівінілхлорид є надзвичайно міцним, тому повністю відповідає стандартам пожежної та екологічної безпеки. Матеріал є зазвичай прозором, проте за потреби може бути тонованим.

Термоштори є смуговими, тому чато їх називають ПВХ або стрічковими шторами. Кожна стрічка розташовується внахлест одна на одну, тому забезпечується найбільш надійне прилягання. Також вони можуть бути розсувними, для чого передбачений спеціальний карниз, найчастіше їх використовують на автомийках.

Термоштори відмінної якості можна придбати у нашій компанії Кристал. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію та відповімо на усі запитання. Гарантований індивідуальний підхід до кожного клієнта. Термін гарантійного обслуговування становить 12 місяців. Найбільш гнучка система ціноутворення. Чекаємо на Ваші замовлення!