Декоративна штукатурка це один з найбільш використовуваних методів оформлення фасадів та інтер'єрів різних приміщень. Достатньо висока популярність зумовлена надзвичайною стійкістю та відмінним зовнішнім виглядом. Також наявний величезний вибір колірних варіацій та фактур.

Цікавою особливістю декоративної штукатурки є те, що не існує єдиного методу її нанесення. Проте, важливим є її призначення це створення оригінального та красивого покриття. Кінцевий результат залежить від технології нанесення, використовуваної суміші та інструментів. 

Сьогодні на ринку оздоблювальних матеріалів представлений великий вибір різних варіацій, зокрема сухих або готових сумішей. Результат у обох варіантах є практично однаковим у двох варіантах. Вкрай важливо дотримуватися відповідної технології нанесення, оскільки від цього залежатиме зовнішній вигляд.

Необхідно чітко дотримуватися відповідних етапів. Важливо виконати обробку одразу на стіні одразу після нанесення. З допомогою металевої щітки можна створити цікаві фактурні візерунки. Її найчастіше використовують для оздоблення стін, а не стель. Важливо виконати максимально ретельну підготовку поверхні, оскільки від цього залежить результат. Правильна підготовка стін впливає на вигляд декоративної штукатурки в майбутньому. Використовуючи декоративну штукатурку вправний майстер може створити просто неповторний вигляд будь-якої оселі. Необхідно, щоб усе будівництво вже було завершено, оскільки нанесення декоративної штукатурки це фінальний акорд. Ідеально гладка поверхня не потрібна, оскільки це покриття відмінно приховає різні незначні дефекти. Необхідно максимально ретельно видалити будь-які залишки фарби, шпаклівки. З використанням промислового пилососа очистити поверхню. Позбутися будь-яких масляних плям з допомогою розчинника, а потім промити поверхню мильним розчином. Якщо поверхня є недостатньо щільною, то варто здійснити обробку ґрунтовкою. У випадку, якщо оселя має підвищену вологість, то необхідно виконати обробку спеціальним протигрибковим засобом.

Декоративна штукатурка нанесення виконують виключно найкращі спеціалісти компанії Wteple. Також надаємо гарантійне обслуговування, терміном на 2 роки. У випадку виникнення будь-яких додаткових запитань, обов'язково надамо вичерпну консультацію. Працюємо у Харкові та Харківській області. Чекаємо на Ваші замовлення!