Засмічення каналізаційних труб — явище, з яким рано чи пізно стикається кожен. На жаль, навіть дрібна сітка на зливному отворі не гарантує, що жир і залишки їжі з тарілок при митті посуду, волосся або шерсть тварин при купанні не потраплять в каналізаційну трубу. Крім того, в самій трубі також накопичується іржа і мінеральні відкладення з води, які разом з побутовими відходами «забивають» її, зупиняючи тим самим зливні потоки.

Уповільнення зливу води в раковині або ванні, а також поява неприємного запаху із зливного отвору означають, що труба засмічена жиром, залишками їжі та іншим дрібним побутовим сміттям і потребує термінового очищення — відкладаючи його, ви ризикуєте серйозно ускладнити проблему.

Для чистки каналізаційних труб можна використовувати хімічні засоби («Кріт», «Доместос», «Тирет», «Тирет Турбо», «Містер Мускул» тощо), вантуз чи сантехнічний трос. Якщо ж ви живете в приватному будинку, очистити труби можна за потреби і за межами дому при наявності каналізаційного плану.

Використовувати можна й інші способи, що не вимагають застосування агресивної хімії, — наприклад, окріп, сода та оцет. Вони досить дешеві й прості в застосуванні: поєднання соди та оцту (лугу та кислоти) викликає доволі бурхливу реакцію, що супроводжується виділенням вуглекислого газу. Сміття, бруд, жир, іржа розчиняються під впливом цієї суміші, а всі необхідні складники є в кожному будинку.

Найпростішим варіантом механічного очищення труби є вантуз — часто його застосування є найдієвішим способом усунення засмічень, що виникли зовсім недавно. Щоб очистити труби вантузом, необхідно наповнити раковину або ванну водою, поставити вантуз на зливний отвір і кілька разів натиснути і відтягнути ручку. Вода і повітря, що знаходяться в трубі, «засмоктуються» і піднімаються вгору, тягнучи за собою назовні частинки сміття. 

Щоправда, не в усіх ситуаціях усунути засмічення можна самостійно, а в деяких випадках — краще взагалі не намагатися зробити це власними силами. Щоб замовити прочищення каналізації недорого в Харкові, звертайтеся до нас! Ви отримаєте не лише надзвичайно якісний результат проведених робіт, а й гарантію на 6 місяців. Ми працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00 та приймаємо як термінові виклики, так і замовлення на зручний для вас день і годину.

Скористайтесь нашими послугами, зателефонувавши за вказаним у розділі контактів номером. Дякуємо, що обираєте нашу компанію!