Дерев'яні палети, або піддони, — практично універсальна річ! Вони виготовляються в різних розмірах та варіантах конструкції, що розширює сферу використання. Наприклад, молочні, хлібобулочні вироби, фрукти і овочі транспортуються саме в піддонах. Використовувати їх при дотриманні правил експлуатації можна багато разів, та й ремонтуються вони, на відміну від пластикових піддонів, доволі легко.

Також палети з дерева часто використовують на виробництві для руху продукції по стрічковому конвеєру — це значно спрощує роботу, дозволяє зберегти продукцію неушкодженою. Крім того, піддони не потребують багато простору для зберігання, і скласти їх завжди можна цілими вежами, а за потреби легко витягнути піддон необхідного розміру та конструкції.

Не можна не відзначити і те, що часто ту чи іншу продукцію продають прямо в піддонах, не витрачаючи ні сили, ні час на розвантаження. Як тільки товар розпродається, піддони забирають, ретельно миють, стерилізують та знову направляють на виробництво.

Використовують палети і для виготовлення столів, стільців, ліжок. Такі меблі не потребують надто багато догляду, а за умови бережного використання матимуть порівняно тривалий термін експлуатації. Наприклад, ліжко з соснових палет третього сорту прослужить біля року. До речі, ящики із піддонів чудово підійдуть для вирощування розсад в теплицях.

Замовити нові та вживані, полегшені чи звичайні піддони стандартних чи нестандартних розмірів із дерева можна в інтернет-магазині приватного підприємства "Меридіан". Ми виготовляємо продукцію з дотриманням вимог стандартів ГОСТ 9078-84 і ГОСТ 9557-87, а якість її підтверджують відповідні сертифікати. Ви також можете замовити індивідуальне виготовлення піддонів: для цього просто надайте нам креслення та технічні вимоги щодо цвяхів та сорту деревини.

Щоб оформити замовлення у нас, зателефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, чи залишіть повідомлення на сайті через форму зворотного зв’язку, і ми зв’яжемось із вами найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі. Ми здійснюємо доставку по всій території України власним транспортом. Будемо раді допомогти!