Вакуумний пакувальник допомагає продовжити термін придатності продуктів харчування, що встигли оцінити і виробники, і продавці, і покупці. Вакуумна упаковка высокорентабельна для застосування в магазинах, на підприємствах і в домашньому використанні. 

Застосування вакуумних пакувальників 

Вакуумна упаковка: 

• не дає продукту обветриться і всохнути, що подовжує термін зберігання продукту і зберігає його товарний вигляд; 

• прозора плівка дозволяє бачити  продукти, які купуються ,це сприяє зростанню продажів; 

• запахи зберігаються всередині упаковки; 

• зберігає від попадання мікробів; 

• легка і компактна;

 • продукція фасується будь-якими порціями. 

Завдяки вакуумному упаковщику з'явилася можливість купувати не тільки нарізані порціях сир, рибу і ковбасу, але і вже очищені овочі. Так як купівля очищених овочів економить час при приготуванні їжі, ця продукція стала користуватися великим попитом. Плюс до цього у покупця завжди є впевненість, що в такій упаковці він не знайде зіпсовані або підгнилі овочі. 

Покупцями овочевих напівфабрикатів часто стають власники точок громадського харчування, так як ця продукція прискорює процес приготування страв, що підвищує продуктивність кафе і ресторанів. 

Крім продуктів харчування, вакуум використовується і в інших сферах: 

• вакуумні апарати також використовуються медичними працівниками для зберігання таких стерильних матеріалів, як бинти і вата; 

• у банках у вакуумній упаковці зберігають банкноти, запобігаючи підміну і розкрадання; 

• вакуум підходить і для зберігання ювелірних прикрас. Така упаковка запобігає потемнінню і допомагає зберегти блиск виробів. 

Види вакуумних пакувальників 

Дане устаткування може бути трьох видів. 

1. Безкамерні пакувальники. 

Такі апарати, відкачуючи з пакету з продуктом повітря, запаюють його по краях. 

Ці апарати оснащені не дуже продуктивними насосами, тому, як правило, використовуються для домашнього користування або на підприємствах для продукції нестандартного розміру. 

2. Камерні вакуумні пакувальники. 

У них всі пакети відразу поміщають у великий контейнер, і з нього повітря відкачується відразу з усіх упаковок. Однокамерні апарати набувають зазвичай власники продуктових магазинів і малих виробничих підприємств. 

3. Двокамерні вакуумні пакувальники 

Дане устаткування застосовується виробничими підприємствами, переробними велику кількість продуктів. 

Моделі вакуумних пакувальників можуть бути підлоговими, так і настільними. Камерні апарати, як правило, мають функцію наповнення пакетів інертним газом. 

Ви зібралися придбати вакуумний пакувальник? Потрібно визначитися зі всіма функціями, необхідними саме для Вашого підприємства. Купити настінний або настільний? Безкамерний або камерного типу? Консультанти компанії «Корал» допоможуть Вам з вибором даного обладнання. В інтернет-магазині компанії «Корал» представлений широкий асортимент моделей вакуумних пакувальників.