Щоб забезпечити захист цінних речей, використовуються одноразові пломби, що допоможуть виявити спроби несанкціонованого доступу.

Класифікують пломбувальні пристрої за наступними ознаками:

  • використовувані матеріали і конструкція;
  • ступінь захищеності;
  • контроль збереження;
  • сфера використання.

Раніше для виготовлення пломбувальних пристроїв найчастіше використовували сургуч, глину, віск або дерево. Зараз їх найчастіше роблять з полімерів: нейлон, поліпропілен, армамід тощо, а якщо пломба не індикаторна, а силова, для виготовлення використовують пластмасу або метал, а також їх комбінації.

За конструктивними особливостями пломби діляться на багатоелементні та моноблочні. Перші складаються з замикаючого елементу (жорсткого або гнучкого) та замка, Іноді використовують також допоміжний елемент, що необхідний для забезпечення сумісності об'єкту, що охороняється, і пломбувального пристрою.

Що ж до моноблочних пломб, то в них всі елементи об'єднані для спрощення замикання запору. Наприклад, коли здійснюється зберігання побутових приладів, на них часто встановлюють пластикові номерні пломби. Охорона, що здійснює щоденний нагляд, зможе контролювати цілісність продукції, на яку нанесений унікальний ідентифікаційний код.

Запобігти установці магнітів на лічильники води, газу та електроенергії, які часто використовують, щоб підробити справжні показники, можна, встановивши антимагнітні пломби. Процедуру пломбування може проводити будь-яка компанія, яка має для цього ліцензію. Ціла пломба на приладі підтверджує точність отриманих показань та відсутність спроб несанкціонованого доступу. 

Перевірці прилад обліку підлягає при первинній установці пломби, її випадковому пошкодженні, заміні деталей, аварії на лінії водопостачання та ін. Якщо цього не зробити, показники води або електроенергії в розрахунковому центрі розглядати не стануть.

Купити пломбувальні вироби оптом чи вроздріб за доступною ціною ви можете у "Пломба Мікс". Ми виготовляємо пломби різного призначення з металів та пластику і надаємо рік гарантії на всю продукцію.

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте за вказаним у розділі контактів номером чи залишіть повідомлення на сайті. Ми здійснюємо доставку по всій території України, а оплатити покупку ви зможете будь-яким зручним для вас способом. Дякуємо, що обираєте "Пломба Мікс"!