Багато хто погодиться, що одяг, який в магазині демонструється на манекені, привертає до себе більше уваги і викликає більше бажання його купити, ніж речі, які склиадені в акуратненьку стопочку. Саме тому незмінним атрибутом всіх торгових центрів давно стали манекени. Не є винятком і магазини дитячого одягу.
Купити дитячий манекен — це не найбільша проблема для власника магазину. Головною проблемою є вибір потрібної форми. Дитячі манекени діляться на кілька видів:
• реалістичні, які представляють дитячу фігуру у повний зріст;
• кравецькі, які використовуються для пошиття дитячого одягу;
• манекени голова, руки, ноги, торс;
• спеціальні підвісні манекени.
Звичайно, дитячі манекени можна розділити на манекени-хлопчики і манекени-дівчатка. І додатково виділяють манекени за віком: для немовлят це одні моделі, а для підлітків — інші.
До речі, всупереч поширеній думці, реалістичні манекени зовсім не є найбільш часто використовуваними серед власників торгових залів. Більшою популярністю користуються окремі частини тіла. Наприклад, для магазину дитячих головних уборів підійде манекен голова, а для демонстрації нижньої білизни — манекен торс або полуторс. І так як на даний вид манекенів витрачається значно меншу кількість матеріалу, то коштують вони значно дешевше. А, значить, і більш вигідні для власників бізнесу.
З допомогою дитячого манекена можна не тільки вигідно продемонструвати товар, але і створити креативний дизайн своєї торгової точки. Моделі різних кольорів, фактур і форм стануть яскравим аксесуаром Вашого магазину. Не сумнівайтеся, клієнти запам'ятають Вашу торгову точку і обов'язково повернуться сюди ще раз за покупками!
ПП «Корал» пропонує купити дитячі манекени всіх видів і розмірів. Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть підібрати моделі, які підійдуть саме для Вашого бізнесу.