Підняття, опускання, розвантаження, навантаження або переміщення великовагових вантажів з мінімальними витратами на допоміжному обладнанні можливе при використанні гідравлічних підйомних столів. Зовні такі установки нагадують звичайні, але вони мають зовсім інше призначення. Вони призначені для роботи з різними вагами, маса яких може становити до 10 тонн. Крім того, дозволяють піднімати вантажі на висоту до 8 метрів, а також переміщати їх в межах певної території, складу, гаража і т. д.

Конструкція і принцип роботи

Спеціальна конструкція підйомного столу, що складається з робочої поверхні, рухомого механізму і підстави, приводиться в дію за допомогою гідроциліндрів. Злагоджена робота цих елементів дозволяє виконувати навантажувальні та розвантажувальні роботи різних важких предметів. В дію гідравлічний підйомний стіл приводиться пультом дистанційного керування, який з'єднаний з електродвигуном. При пуску двигуна відбувається обертання крильчатки насоса. Він з'єднаний з гідроциліндрами. Переміщення штоків в напрямку вперед або назад сприяє підняттю і опускання робочої платформи.

Рух поверхні у вертикальному напрямку досягається спеціальною конструкцією ніжок. Вони мають форму нюрнберзьких ножиць (через що їх ще називають ножичними підйомниками), в яких опорні елементи з'єднані між собою перехресним способом. Кріпиться рухома частина до міцної підставки, що складається зі сталевих швелерів. У них передбачені внутрішні напрямні, по яких рухається одна частина механізму.

Різновиди гідравлічних підйомних столів

Устаткування для роботи з вантажами різної ваги, що складається з платформи, перехресних ніжок і приводного механізму, за функціоналом буває двох типів:

  1. Нерухоме. Установку можна використовувати тільки для вертикального переміщення об'єктів.
  2. Рухоме — це модернізована версія звичайного підйомного столу, в основі якого є чотириколісне шасі. Наявність коліс дозволяє виконати вертикальне і горизонтальне транспортування важких предметів.

Підйомники-ножиці є безпечними і надійними установками, які призначені для підвищення швидкості та ефективності виконання робіт без використання спецтехніки. У неактивному стані гідравлічний стіл має компактні розміри, тому для нього завжди знайдеться місце в складському приміщенні або гаражі.

Характерні особливості виготовлення підйомних столів на заводі Форстор

Сфера застосування ножничних підйомників досить широка, і сьогодні такі установки трапляються набагато частіше, ніж тельфери і талі. Хоча вони мають просту конструкцію, технологія їх виготовлення досить трудомістка. В Україні гідравлічні столи виробляються на заводі Форстор.

Технологічний процес передбачає виготовлення ножничних підйомників https://forstor.ua/ca-peregruzochnoe-oborudovanie/nozhnichnie-podjomniki/ з підвищеним ступенем їх безпеки. Досягається це за рахунок застосування п'яти видів клапанів:

  • захист від перевантаження гідросистеми;
  • фіксація платформи в потрібному положенні;
  • коректний спуск;
  • регулювання швидкості опускання і підняття вантажів;
  • обмеження витікання масла з циліндрів.

Залежно від конкретних завдань і цілей використання ножничних підйомників виробник заявляє про можливість їх комплектації різними опціями і функціями.