Якщо ви почали відчувати, що з вами щось не так і сумні думки долають з усе більшою силою, намагайтеся не залишатися в цьому стані надовго – може затягнути. Шукайте способи, які допоможуть впоратися з цим станом.

1. Щоб у вас завжди був гарний настрій, навчіться себе контролювати. Не ображайтесь на дрібниці, постарайтеся не сваритися з близькими вам людьми, прощайте їх. Прощаючи, ви позбавляєтеся від гніву і мстивих почуттів, які руйнують в першу чергу вас самих.

2. Спробуйте дивитися на світ з гумором. Навіть якщо вас образили або ви потрапили в непросту ситуацію, все одно посміхніться і скажіть собі: «І це теж пройде!». Неймовірно, але у тих, хто щиро вірить, дійсно, все погане йде.

3. Внесіть у своє життя елементи новизни. Психологи рекомендують час від часу змінювати усталені звички – наприклад, завести нове хобі або змінити стиль одягу. Підберіть новий гардероб. Ніщо не діє так позитивно на настрій, як увага оточуючих.

4. Навчіться розслаблятися. Коли виконуєте якусь нудну роботу, думайте про щось приємне. Наприклад, про майбутню зустріч з друзями або коханою людиною. Не забувайте про аромалампу. Ефірні олії, які позитивно впливають на настрій і душевний стан: мандарин, апельсин, лимон, грейпфрут, бергамот.

5. Зупиніться, озирніться... Іноді люди опиняються в пастці просто тому, що не знаходять часу замислитися, чи в потрібному напрямку вони рухаються. Слід вчасно наводити порядок в думках, цілях, зв'язках, так само, як ви регулярно робите прибирання в приміщенні.

6. Ставтеся до життя простіше. У житті завжди є місце подвигу, однак потрібен він далеко не завжди. Намагайтеся зосередитися на тому, що ви робите в дану хвилину. Часто це скоріше сприяє успіху, ніж бажання гарантувати довгостроковий результат. Радійте навіть дрібним успіхам і маленьким досягненням.

7. Зберігайте почуття перспективи. Життя є рух. Адже не дарма кажуть – "ранок вечора мудріший".

8. Якщо вам хочеться полежати в ліжку і похандрити, краще не йти на поводу у цього бажання, зазвичай воно затягує у вир зневіри. Рухайтеся – і ваші емоції також стануть більш рухливими. Подивіться фільм, зробіть прибирання... Це найефективніший спосіб запобігти депресії в зародку.

Компанія «Корал» бажає Вам здоров'я та гарного настрою!!!