Успішність і популярність будь-якої піцерії - це неперевершений смак продукції.  На ароматність і смакові якості піци впливають не тільки грамотний розподіл необхідних інгредієнтів, а й кухонний інвентар, який використовується в процесі випікання.

 Пам'ятайте - ніяк не вийде приготувати дуже смачний виріб без якісної лопатки, печі для піци, ножа для розрізання, качалки, відповідного листа і інших елементів.  Крім того, без цих інструментів знизиться сама якість подачі продукту, а це вже може призвести до втрати клієнтури.

 До питання вибору інвентарю для піцерії треба підійти дуже серйозно і грунтовно, адже від цього буде залежати подальша продуктивність і відповідно прибуток підприємства.  Який тип кухонного приладдя для піци вибрати - справа суто індивідуальна.  На підбір пристосувань вплинуть формат закладу, види пропонованої їжі, її форми і розміри.

 До основного інвентаря для піцерій відносяться:

 Форми для випічки;

 листи;

 Ножі й ножиці для нарізки;

 лопатки;

 Різноманітні качалки для розкочування тіста.

 Придбати обладнання, посуд і дрібне приладдя для піцерій Ви можете в компанії «Корал».  У нас представлений широкий асортимент спеціалізованих товарів за доступними цінами.