Будь-яка фірма, яка спеціалізується на активній роботі з клієнтами, потребує стійки для друкованої продукції. На таких стійках мають свої реклами салони краси, мобільні оператори, рекламні агентства, аптеки, невеликі магазини і величезні торгові центри. Стійки також часто використовують для організації мобільних точок продажу продавці газет і журналів.

Види рекламних стійок для друкованої продукції

Рекламні стійки можна розділити на кілька видів:

• стійки для брошур (буклетниці): підлогові або настільні конструкції, які призначені для демонстрації рекламних буклетів. Буклетниці виготовляються різних форм — одно - і двосторонні, прямі, зігнуті, зигзагоподібні, трапецієвидні і т. д.;

• поліграфічні стійки: універсальні конструкції, які призначені для всіх видів поліграфії. Рекламна продукція на таких стійках розміщується в спеціальних кишенях. Їх розмір індивідуальний і може бути обговорений із замовником. Такі стійки широко використовуються в місцях масового скупчення потенційних клієнтів, а також у районі ресепций бізнес-центрів чи великих компаній;

• стійки для поліграфії інформаційного характеру: являють собою підставку на довгій ніжці. Використовуються в дорогих магазинах, автосалонах, ювелірних салонах.

Матеріали для виробництва рекламних стійок

Рекламні стійки бувають легкі (призначені для виставок, ярмарків і презентацій) і більш міцні - стаціонарні. Вага стійки залежить від матеріалу, з якого зроблений її каркас. Для виробництва першого виду використовується пластик і легкий алюміній. Такі стійки легко транспортувати, але вони недовговічні. Стаціонарне обладнання для зберігання поліграфії виготовляється з міцних металевих конструкцій.

Комплектуючі стійкі (полки і кишені) виготовляються з різних матеріалів: Це може бути акрил, пластик, оргскло, пенокартон, дибон і т. д. Полиці і кишені можуть декоруватися з допомогою кольорових плівок чи фарби.

Широкий вибір рекламних стійок для поліграфічної продукції пропонує Вам ПП «Корал». Ми працюємо з найбільшими виробниками даного устаткування у всьому світі, тому Ви завжди можете бути впевнені в двох речах: у високій якості товару і в конкурентних цінах. Зміцнюйте свій бізнес за допомогою нашого торгового обладнання!