Все торгове обладнання може бути стандартним і нестандартним. Кожна компанія, що спеціалізується на продажу обладнання, запропонує стандартний варіант - прості конструкції (металеві або інші), службовці для презентації і викладки товарів і продукції.

Більш цікавим і ексклюзивним варіантом є нестандартне торговельне обладнання. Воно може відрізнятися формою, дизайном, кольором та іншими параметрами. А крім головної мети (презентації товару), нестандартне обладнання приваблює око покупця.

До другої категорії відноситься, звичайно ж, і брендоване обладнання (стійки, стелажі, вітрини, економпанелі, холодильники та ін), що несе в собі ще одну функцію – ненав'язливу, але дуже ефективну рекламу обраного бренду безпосередньо на місці продажу!

При виготовленні такого обладнання ретельно підбирається колір, форма, зображення, відповідні до рекламованої фірми, наноситься логотип і назва будь-якого розміру.

Сучасні технології дозволяють виготовити обладнання з найрізноманітніших  матеріалів: ДСП, метал, пластик, акрил, дерево – асортимент великий! Ці послуги надасть невелика частина фірм, що продають торговельне обладнання.

Величезною перевагою брендованого обладнання є лояльне ставлення покупців, які реагують на такий спосіб просування продукції не так, як на звичайну набридливу рекламу (рекламні ролики, вивіски вздовж доріг, радіореклама та ін).

Найпопулярнішими серед замовників є рекламні стійки. Навіть компанії зі світовим ім'ям незмінно користуються ними і підтримують ідею брендування торгового обладнання.

Брендованим можна зробити все, що побажаєте: будь-яке торговельне обладнання, а також меблі! Для детальної консультації та замовлення зверніться до професіоналів компанії «Корал» і тоді Ваш бренд засяє яскравіше у магазинах і супермаркетах, а Ваші продажі істотно зростуть!