Рівновага компонентів.

 Рослини отримують енергію через живлення необхідними затребуваними елементами. Живлення, удобрення - це назва процесу годування рослин. Рослини для зростання та правильного розвитку потребують збалансованого набору основних поживних речовин. Якщо є відсутність будь-якого з елементів, рослини будуть спотворюватися, розвиватися з недоліками і не матимуть можливості відтворюватись.

Забезпечення оптимальних умов для поглинання води та поживних речовин рослинами є ключем до отримання високоякісного рослинного матеріалу.

 Як поліпшити ріст і живлення рослин?

  • Створіть умови для інтенсивного фотосинтезу, щоб обмежити фактори, що цнй процес гальмують. Інтенсивний фотосинтез дає більше енергії та кращий ріст рослинам.
  • ü  Подбайте про розвиток сильної здорової кореневої системи. Пам'ятайте, що 90% компонентів поглинаються корінням. Використовуйте Peters Professional Plant Starter з високим вмістом фосфору, який стимулює ріст коренів.
  • ü  Дійте безпечно для рослин. Кожна процедура культивування впливає на фотосинтез і ріст - намагайтеся діяти таким чином, щоб зменшити стрес, пов'язаний з необхідною роботою.