Міжнародна лабораторія нігтьового дизайну Олени Веретенко «VELENA» разом із командою технічних фахівців і консультантів запатентували новий пристрій, який став переворотом у мистецтві нігтьового дизайну. Це ноу-хау має назву - Флокайдер - пристрій для нанесення покриття у вигляді оксамиту на підготовлену нігтьову поверхню.

Матеріалом для нанесення є нарізані волокна із сировини різного походження (шерсть, бавовна, поліамід, віскоза, акрил і т.д.). Їх ще називають - «флок», від цього і походить назва Флокайдер («флок» і англ. «сollide» - зіштовхувати). Вони бувають різної довжини, різних кольорів і різної товщини, що дозволяє моделювати малюнок і узор під час покриття нігтьової пластини.

Принцип дії Флокайдера полягає в орієнтуванні поляризованих волокон під дією електростатичного поля, в якому вони рухаються, і подальшому приклеюванні їх до підготовленої поверхні. Способом багаторазового натискання на кнопку створюється електростатичне поле. В ньому заряджаються частки флока. Тоді вмикається вібрація і прилад розміщується над підготовленим нігтем (покритим адгезійною речовиною).
Далі, через вбудовану сітку, починає виходити заряджений електродом ворс. Він під дією низьковольтних та високовольтних імпульсів, розташовується в необхідному напрямку і з необхідною частотою і міцністю. В результаті ніготь набуває привабливого вигляду. Волокна, які не приклеїлись з допомогою Флокайдера видаляються косметичної пензлем або потоком повітря.

Важливо! Флокайдер не створює небезпечної для людини напруги. Він абсолютно безпечний як для клієнта, так і для майстра.

Ще однією з головних переваг Флокайдеру є його легка конструкція. Вона дозволяє створювати унікальні візерунки з оксамиту і велюру не лише в професійному салоні, але і у домашніх умовах.

Крім того, розроблений пристрій - прекрасний вибір для дівчат, які люблять швидкість і лаконічність дизайну. «Оксамит» якісно та ідеально лягає на поверхню нігтя, що дозволяє завершити образ в «експрес-тайм». І на відміну від інших матеріалів, дозволяє розширити спектр можливих візерунків і нігтьових дизайнів.

«Оксамитовий дизайн» добре піддається корекції і відновленню. Такий манікюр  легко знімається з нігтів, не залишаючи слідів.

Щоб краще уявити можливості і побачити, як працює ноу-хау нігтьового дизайну завітайте до нігтьової студії Олени Веретенко - «VELENA nail design LAB». Також  стежте за розкладом демонстраційних майстер-класів і навчальних програм на www.velena.com