Біорозкладні пакети покликані захистити наше навколишнє середовище. Зараз блукає багато неправдивої інформації на просторах Інтернету. Про деяки міфи, що стосуються біопакетів, ми вже писали, пропонуємо ознайомитись тут.

Біопакети створюються з матеріалів, що розкладаються через три роки під дією води, кисню та ультрафіолету і після чого поглинаються бактеріями. Також при їх розкладанні не виділяється шкідливий метан, а всього лише вуглекислий газ. Пропонуємо замовити біорозкладні пакети з логотипом (пакети "майка", пакети "банан", сміттєві мішки та ін.) від компанії Logogroup, які не мають негативного впливу на природу. 

Багато вчених переконані, що оксо-біорозкладні пакети покликані прийти на заміну звичному поліетилену. Адже екологічна безпека – головна, проте не єдина перевага біорозкладних пакетів. По своїх характеристиках біопакети нічим не поступаються звичайній поліетиленовій гнучкій упаковці.

Такі пакети і упаковку можна використовувати для упакування будь-яких товарів, в тому числі і харчових. Вони досить міцні та еластичні. На такі пакети можна з легкістю надрукувати будь-яке зображення, що буде служити вигідним рекламоносієм. І не дивлячись на всі вищеперераховані переваги, вартість біорозкладних пакетів та упаковки практично не відрізняється від цін на аналогічні вироби з поліетилену.

Більш розвинені країни завжди трохи попереду нас, тому для жителів цих країн біорозкладна упаковка – не новина. Для України біопакети ще не така буденність і для багатьох це незвідана територія. Проте з кожним роком число компаній, фірм та підприємців,що відкривають для себе таку альтернативу, значно зростає, так як забруднення довкілля досить гостра проблема, що потребує сучасних рішень. 

З задоволенням проконсультуємо Вас щодо пакетів з логотипом та іншої гнучкої упаковки.