Здається, що найпростіше вибрати тандир дешевше.

Але, для недорогої ціни, виробнику потрібно економити буквально на усьому: матеріалах, електроенергії, якості і часу робочих процесів. Якщо ваша мета купити тандир дешево і ненадовго - це якраз той випадок.

Чи можна заощадити, не втративши в якості? Так. Обговоримо три моменти.

  • Розмір
  • Комплектація
  • Акційні пропозиції


1. Розмір:

Відомо - чим більше тандир, тим більше ціна. Але чи дійсно вам потрібен тандир на 100 літрів? Уважно вивчивши можливості невеликої, але утепленій моделі «Малий» ви переконаєтеся, що в чомусь він перевершує утеплений, але великий!

2. Комплектація:

Деякі виробники навіть ніжки від тандиру продають окремо.

Але стандартно, в комплекті до тандиру завжди йдуть: совок, кочерга і кільце-перекладина на горловину. Деякі магазини, при покупці тандира, роблять знижку на аксесуари.

Ми ж хочемо запропонувати Вам максимально вигідний варіант: тандир + 11 аксесуарів в подарунок.

Крім того, ми чесно вам підкажемо які додаткові аксесуари вам відразу і обов'язково будуть потрібні, а які можна замінити чимось наявним або купити пізніше.

 3. Акції:

Це звичайно подарунки і різні знижки. Так, крім повної комплектації, де в подарунок йдуть 11 предметів, є модель зі знижкою:

Тандир Батир-Хан на 55 літрів, вміщує за раз 8 шампурів. Знижка -1500 грн. Печі не мають недоліків. Компанія просто модернізує модельний ряд і розпродає минулі моделі.

Купуючи якісну утеплену піч тандир, ви робите покупку на довго і економите кожен раз на дровах, часу і нервах.

Що б вирішити хвилюючі вас моменти і питання телефонуйте для широких консультацій за телефонами: (050) 403-48-00 та (067) 267-40-74

Бажаємо Вам приємних покупок!