Жимолость – найперша ягода сезону з унікальними цілющими властивостями. З давніх часів її ще називали ягодою вічної молодості. В сучасних лабораторіях учені підтвердили потужну цілющу силу жимолості. 

 

Однак все змінилось з виведенням нових сортів, у яких включені гени з жимолості з Росії, Японії та Канади. Особливого успіху добився канадський селекціонер Боб Борс.

Ягоди в рази зросли у вазі. Наприклад, у сорту сорт Boreal Beast (Північне чудовисько) ягоди – понад 5 грамів (раніше навіть 1 грам був хорошим результатом).

Врожайність вражає. У сорту Boreal Beauty (Північна красуня) на третій рік після посадки рослинки з півлітрового горщика середній врожай уже понад 4 (!) кілограми (раніше 0,6 – 1 кг з куща на 8-й рік було достатньо, щоб з гордістю вносити сорт в Держреєстр).

Неперевершений смак, який сподобається кожномуСвіжий, потужний смак Boreal Blizzard (Північний ураган) (пдф ст. 34) став новим стандартом ягідного смаку. Боб Борс, автор сорту, каже: «Як неможливо забути враження від північного урагану в преріях Канади, так і, скуштувавши цей сорт, вже ніколи не забудеш його неперевершений смак. Цей сорт – справжній ураган!»

Північні Красуня, Чудовисько і Ураган – унікальний набір сортів, задуманий і створений Бобом Борсом так, щоб завдяки покращеному взаємозапиленню різко збільшувалась урожайність кожного з них. Водночас ці 3 сорти – це повноцінний ягідний конвеєр: ягоди можна збирати, починаючи з Урагану, продовжуючи Чудовиськом і закінчуючи Красунею протягом цілих 5 тижнів!

Ви заслуговуєте на те, щоб ця цілюща, смачнюща, довговічна і невибаглива у вирощуванні ягода, якій підходить практично кожен ґрунт, уже зараз стала перлиною ВАШОГО саду.

Тепер набір цих безцінних сортів тільки для Вас за спеціальною щасливою ціною: всього лиш 333 грн.

Кількість саджанців обмежена. Замовляйте негайно!

Купити саджанці жимолості можна тут.

Читати ще:

Жимолость – чудо-ягода з небаченою врожайністю!

Актинідія. Як формувати рослину і вирощувати на шпалері?

Лохина швидко завойовує світ