Кур'єрські пакети - поліетиленові пакети з клейкою захисною смугою, що забезпечує захист товару та неможливість підробки. Такі пакети широко використовуються кур'єрськими та поштовими службами, банками, ломбардами, інтернет-магазинами та ін. Кур'єрський пакет з логотипом призначений для безпечної відправки кореспонденції та інших товарів поштою або доставкою.

Попит на них дійсно високий, адже вони чудово поєднують в собі якість, практичність та універсальність. Поштові пакети захищають товари від вологи, бруду та пилу, несанкціонованого доступу та забезпечують термоізоляцію вмісту пакета. Поліетиленові кур'єрські пакети також захищають вміст від проколів, подряпин та розривів і забезпечують надійне транспортування.

Logogroup пропонує 2 види кур'єрських пакетів: 
• кур'єрські пакети з логотипом (з кишенею та без); 
• кур'єрські пакети без логотипу зі складу.

Поштові пакети з логотипом забезпечать додаткову безкоштовну рекламу для Вашого бізнесу та сприятимуть популяризації бренду.

Кур'єрські пакети оптом від Logogroup

Ми виготовляємо пакети для кур'єрської доставки та іншу продукцію тільки з якісних матеріалів, тому наша упаковка забезпечує дійсно надійне транспортування товарів. Такі пакети захищають вміст від впливу зовнішніх подразників та гарантують безпечну доставку. Нікому, крім відправника, не вдасться його відкрити або щось замінити, адже такий пакет не піддається повторному запаюванню.

Ця гнучка упаковка найчастіше використовується для таких товарів, як одяг, документи, взуття та канцелярія. Поштові пакети також використовують в банках, держустановах або на підприємствах для передачі важливої документації та інших матеріальних цінностей.