Вітамін А (ретинол) у світі косметології вважається одним з основних вітамінів молодості, насамперед, завдяки дії, що уповільнює процес старіння шкіри, стимулює оновлення клітин. Він також є одним з найбільш досліджених речовин у косметичній промисловості. У рейтингу популярності він впевнено сусідить з гіалуроновою кислотою, вітаміном С і коензимом Q10, однак ліфтинг-ефект - далеко не єдина його привабливість. В косметології особливо цінується ефект вітаміну А на шкіру: завдяки своєму хімічному складу він легко засвоюється і діє не тільки поверхнево, а й проникає через роговий шар.

То в чому ж основна користь Ретинолового крему для обличчя?

  • Найперше він захищає делікатну шкіру від ультрафіолетового випромінювання. Додавання в крем вітаміну А  сприяє видаленню ороговілих лусочок і робить шкіру більш м’якою, чистою, пружною, а колір обличчя – бездоганним. До того ж цей компонент здатний збільшувати кількість фібробластів, які стимулюють вироблення колагену і еластину – «будівельних» білків шкіри,  що уповільнує процес фотостаріння.
  • У всіх нас час від часу стаються невеличкі проблеми у вигляді небажаних прищиків. Ретиноїди допомагають зменшити кількість запалень, змінюючи склад себуму і запобігаючи закупоренню пор. Коли пори не забиті, бактеріям не має де розмножуватися, а отже ні - новим запаленням. Кератолітична дія ретинолу робить його чудовим засобом у боротьбі з акне. 
  • Неодмінно великим плюсом ретинолу для шкіри обличчя є його зданість відлущувати відмерлі клітини, так званий "пілінг". Шкіра стає більш гладкою. Завдяки рівному тону і рельєфу, ти почуваєш себе прекрасно, а твоє обличчя підкреслює усмішка і впененість в собі! 
  • Ще однією функцією ретинолу є відновлення структури клітин. Це впливає на продукцію себуму та робить пігментні плями менш помітними. Також регулярне нанесення крему на обличчя забезпечує циркуляцію крові.


Шкіра навколо очей - це та частина тіла, яка найшвидше зазнає старіння. І цей процес не залежить тільки від вікових факторів. Кожен день на шкіру впливають такі причини, як сонячне світло, забруднене повітря, міміка, макіяж і демакіяж. В результаті чутлива шкіра стає тонкою і сухою, з'являються зморшки і темні кола, що змінює її в гіршу сторону. Для тонкої шкіри особливо актуальний догляд, що містить ретинол (вітамін А, антиоксидант). Завдяки його дії з гіалуроновю кислотою, шкіра стає більш зволоженою та "розгладженою". Вітамін А оберігає її від травмування і пересихання, зменшує появу зморшок та відновлює. Хіба не це нам всім потрібно?

Ну і найважливіший момент у догляді за нашою шкірою: для досягнення хорошого результату і максимальної користі важливо використовувати професійну косметику від перевірених брендів. У нас Ви можете купити ретиноловий крем для обличчя, а також знайдете великий асортимент інших засобів по догляду. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати комплексний догляд для Вашої шкіри!