Нестача сну, виснажлива робота, занадто багато кави - і непомітно всі порушення режиму відображаються на шкірі. І це вже не проходить само собою, а з’являються перші ознаки вікових змін: невеликі мімічні зморшки, набряклість і темні кола під очима. Позбутися їх тобі допоможе крем з муцинами равлика, що має регенеруючі та відновлювальні властивості.

   Чим корисний засіб з муцинами равлика? Історія популярності косметики з муцином равлика бере початок ще в 80-х роках минулого століття на одній із ферм в Чилі. Власник помітив, що шкіра на руках у робітників, що збирали равликів, залишалась гарною, незважаючи на палюче сонце, вона виглядала молодо і була гладкою, а різні пошкодження швидко і безслідно загоювались. З того часу і почались масові дослідження равликового слизу. Таку секрецію вони віділяють під час стресу.

   Напевно, після цієї історії у вас виникло запитання: «Як добувають муцин?». Для отримання муцину равликів забирають з плантації, після чого стимулюють секрецію (трошки трясуть або за допомогою гарячої температури повітря, яка не завдає шкоди молюскам, а є для них чимось на зразок лазні). Виділений слиз збирають за допомогою великої кількості води, а потім фільтрують і очищають. Після всіх процедур неушкоджених равликів повертають до родичів для подальшого життя і розмноження. Також їх вирощують в екологічно чистих умовах і добре годують, щоб отримати якісну сировину для косметики, що відповідає всім вимогам замовника.

   Приблизно в віці 25 років наш оргназім зазнає перших вікових змін. В зовнішньому кутику очей з’являються мімчні зморшки. Слиз равлика містить багато корисних елементів, що здійснюють комплексний влив на шкіру. Вітаміни А, С, Е виконують живильну, зволожувальну і пом’якшувальну функцію, а за допомогою колагену шкіра розгладжується і відновлює пружність.

   Регулярне використання такого засобу допомагає ліквідувати "гусячі лапки" в області очей, запобігти появі нових зморшок. Для молодої шкіри з ознаками старіння 35+ Крем з муцинами равлика буде корисний властивістю регенерувати клітини шкіри, покращувати мікроцеркуляцію крові, що ефективно усуває симптоми втоми очей і сприяє зменшенню темних кіл.

   Краще всього такий засіб підійде для втомленої, що потребує відновлення, шкіри. Гіалуронова кислота, що є у складі муцину, чудово живить зрілу шкіру жінок 45+, погляд стає свіжим та відпочившим.

   Крем доглядає за шкірою 55+, робить її більш ніжною. Муцин має здатність нейтралізувати дію вільних радикалів, що викликають старіння. 

   Дивовижно, правда? Взявши за основу процеси в природі, люди винайшли чудовий засіб для шкіри. Завдяки різноманітним властивостям спеціального "секрету", крем з муцинами равлика ідеально підходить для різного віку. При регулярному використанні ефект накопичується, що збагачує вашу шкіру корисними речовинами, життєвою силою і надає молодості вашому погляду. Крем з муцином равлика купити можна у нашому магазині натуральної косметики Swan!