Щоб уникнути серйозних несправностей та раптових поломок машини, важливо вчасно проводити діагностику, але не кожну поломку можна передбачити. Якщо вам знадобився ремонт двигуна Дойц в Києві, звертайтесь до ХТЗ-Дойц! Наші кваліфіковані майстри з тривалим досвідом роботи швидко та якісно проведуть усі необхідні процедури, щоб повернути ваш двигун в робочий стан і підвищити його термін експлуатації.

Ремонт двигуна Deutz складається з кількох послідовних кроків:

  • діагностика для перевірки на відповідність штатним характеристикам та виявлення несправностей;
  • демонтаж двигуна для переміщення його на спеціальний стенд для проведення робіт; 
  • розбирання двигуна для доступу до зношених або зламаних вузлів, очищення від бруду та мастила спеціальною рідиною;
  • дефектовка (перевірка всіх деталей на допуски, тріщини, рівень зношеності) та складання списку необхідних для лагодження робіт;
  • ремонтні роботи та механічна обробка, шліфування, обпресувальні роботи, розточування і хонінгування;
  • збірка двигуна після ретельного очищення, монтаж, регулювання.

У перший час не варто надто сильно навантажувати двигун  потрібно близько 200 мотогодин, щоб всі механізми «стали» на своє місце.

Щоб провести ремонт головки блоку циліндрів Deutz Fahr, необхідно її демонтувати. Залежно від складності робіт і характеру несправності, ремонт включає або тільки слюсарні роботи, або повний спектр зварювально-механічних робіт. У першому варіанті після діагностики проводиться ремонт головки блоку циліндрів такими етапами: шліфувальні роботи, заміна зношених і зламаних вузлів (клапанів, пружин, ременя ГРМ і ін), обробка поверхонь тощо. У другому варіанті, зокрема при наявності тріщин, проводять опресовування ГБЦ, щоб виявити всі ушкодження. Після цього за допомогою зварювання вони усуваються і зашліфовуються. Якщо ж пошкодження надто масштабні, головку блоку циліндрів варто замінити. 

Щоб дізнатись більше про ремонт Дойц в Києві та скористатися нашими послугами, телефонуйте за номером, вказаним у розділі контактної інформації, або ж залишіть повідомлення на сайті, і ми передзвонимо вам найближчим часом, щоб відповісти на усі ваші запитання. Ви також можете завітати в нашу майстерню і купити оригінальні запчастини та інструменти для вашої техніки вроздріб за доступною ціною. Будемо раді допомогти!