Виготовлення металоконструкцій для зберігання нафти починається з розробки проектної документації, в якій беруть участь проектувальники, конструктори, кошторисники. Проектна документація може бути заснована як на типовому проекті, так і на кресленнях і опитувальних листах, наданих замовником. У ТОВ "Центррезервуарсервіс" ви можете скористатись послугою з виготовлення як стандартних резервуарів, так і на замовлення за доступною ціною.

При виробництві резервуарів використовується один із двох методів: рулонування чи полистове складання. У першому випадку використовуються листові заготовки металу товщиною не більш ніж 18 мм. Поздовжні та поперечні стики листів металу зварюють в металоконструкції потрібного розміру, щоб виготовити стінки, днища резервуарів, днища понтонів, стаціонарні дахи.  Полотнища згортають на каркас або шахтні сходи діаметром не менш ніж 2,6 м, після чого за потреби перевозять на об’єкт. Такий метод зводить до мінімуму монтажні роботи на будівельному майданчику, тим самим знижуючи вартість робіт, зменшуючи кількість часу, необхідного для монтажу, підвищуючи міцність зварних з’єднань, які перевіряються рентгенівським методом.

Полистовий метод складання резервуарів використовують в разі їх розташування у важкодоступних місцях. Для виготовлення стінок і днищ використовують листи розміром 2500х10 000 мм. Стінки резервуара монтують методом нарощування, який частіше використовується для автоматизації зварювальних робіт на резервуарах з плаваючим дахом, і підрощування (коли виникає потреба в спеціальному підйомному обладнанні; при цьому весь процес зварювання проводиться ручним або напівавтоматичним способом). Всі попередні роботи правку, розмітку, різання, вальцювання стінок і днищ  проводять на заводах, а зварювання та монтаж  вже на будівельному майданчику.

У ТОВ "Центррезервуарсервіс", окрім виготовлення металоконструкцій, також здійснюється паспортизація резервуара. Ми видаємо технічні паспорти на виготовлені нами резервуари, але ви також можете звернутись до нас і в разі відсутності паспорта на ваш резервуар, якщо він загубився чи ви не отримали його після покупки в іншому місці. Процес паспортизації відбувається згідно з усіма вимогами законодавства після ретельного обстеження резервуара та його чистки.

Щоб скористатись нашими послугами, зателефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, або залишіть повідомлення на сайті, і ми зв’яжемось із вами найближчим часом. Ми працюємо по всій території України та надаємо 3 роки гарантії на вироби. Дякуємо, що обираєте ТОВ "Центррезервуарсервіс"!