Кожна господиня свого квітника хоче, щоб він радував людей своїм різноманіттям та був наповнений неповторною гамою кольорів з приємним ароматом. Тому, у вашому саду повинна бути така рослина, як лілія.
Лілія - це пракрасна квітка, яка має витончені чашечки самих різних відтінків, сильне стійке стебло зі сходами з вузького листя та смачний солодкий аромат. Стверджують, що на древньогальскому «Лі-лі» означає «білий-білий», і хоча в природі зустрічаються види і з рожевими, і з жовтуватими квітками, ім'я своє квітка отримала, швидше за все, від виду, відомого як «лілія біла». Але крім краси лілія володіє і унікальними цілющими властивостями: біла і лісова лілії загоюють рани, лікують синці, опіки і садна, допомагають в лікуванні серцевих хвороб і знімають зубний біль.

Для того, щоб купити цибулини лілій в Україні, варто дізнатися про неї більше.

Лілія є багаторічною рослиною. Цибулини за розміром можуть бути від крихітних до більш ніж великих. Стебло у лілій пряме та вкрите листям. А сама квітка має форму зонтика або циліндра. Суцвіття лілії зібрані по 8-16 квіток, а у деяких різновидів в суцвітті до 30 квіток, які розпускаються поступовово від нижніх до верхніх. Забарвлення пелюсток теж вражає різноманітністю: білосніжні, помаранчеві, абрикосові, ніжно-рожеві, яскраво-червоні, темно-фіолетові, двоколірні, з переливом, з плямами, мазками або облямівкою ... не існує лише синіх лілій.

Оскільки лілія зростає на одному місці кілька років і не любить пересадок, потрібно вибрати місце, де їй буде комфортно рости і цвісти - сонячна ділянка, захищена від вітру. До грунту лілії дуже вимогливі: грунт повинен бути пухким, родючим і з хорошим дренажем.

Перш, ніж купити цибулини лілій в Україні, варто дізнатися точніше, до якого виду лілій вони відносяться, тому що від цього залежать особливості їх догляду. Якщо ви придбали цибулини восени, то до середини жовтня, коли ви повинні будете їх висадити, тримайте їх у вологому моху, піску або тирсі в темному приміщенні з хорошою вентиляцією або зберігайте їх прямо в фабричній упаковці в овочевому ящику холодильника.

Садити лілії можна і навесні, і восени. Можна садити лілії навіть влітку. Весняна посадка лілії дозволяє уникнути ризику розмокання і вимерзання цибулин у відкритому грунті. Догляд за ліліями зводиться в основному до поливу і підживлення. Що стосується освітлення, то «голівка лілії повинна бути на сонці, а ніжки - в тіні». Ось таке нехитре правило. Волога потрібна ліліям протягом усього періоду їхнього росту, але поливати варто в міру, щоб грунт не був надто мокрим.

Купити цибулини лілій в Україні найрізноманітніших варіантів можна на сайті приватного господарства "Квіти Буковини". Переглянувши каталог товарів, ви будете вражені кількістю видів та низькими цінами. Але найбільше вас порадує якість, адже саме тут використовується власна продукція. Замовлення можна зробити онлайн або ж зв'язатися з нашим консультантом. Відправлення здійснюємо по всій Україні Новою Поштою та Ін Тайм.

Чекаємо ваших замовлень!