Щоб виявити поломки та несправності деталей машин, а також їх приховані причини, проводиться дефектовка двигуна  процедура, яка передбачає попереднє розбирання обладнання, ретельний огляд та виміри для порівняння з номінальними параметрами. Завдяки їй майстер отримує загальне уявлення про стан двигуна і ступень пошкоджень, а також може приблизно оцінити обсяг та вартість робіт.

Причин для проведення дефектовки може бути кілька: від необхідності попереднього детального огляду перед плановим капітальним ремонтом до оцінки збитків після непередбачених поломок. Природний знос двигуна, який є абсолютно нормальним явищем, легко помітити через характерну рівномірність пошкоджень. Зношуються поршневі кільця, підшипники, пошкоджується дзеркало циліндрів, змінюється сама форма циліндра, розбиваються сідла клапанів.

Дефектовка відбувається у декілька етапів: спочатку двигун знімають з машини та візуально оцінюють стан кожної деталі, яка знімається з нього, і відкладає в одну сторону ті, що вже сильно пошкоджені чи не підлягають відновленню і потребують заміни, а в іншу  придатні для відновлення чи майже неушкоджені. Саме вони і є елементом другого етапу, під час якого вимірюють розміри і параметри запчастин. Більшість майстрів ведуть спеціальний список відновлених деталей та елементів, які не замінювались під час поточного ремонту, що значно полегшує наступну дефектовку при необхідності її проведення в майбутньому.

Особлива увага приділяється блоку циліндрів, адже він є фактично основною частиною всього двигуна, і саме на ньому вказаний номер двигуна, через що повна його заміна може викликати певні складнощі в юридичному плані.

На самому початку дефектовки блоку здійснюється візуальна перевірка для виявлення задирів, тріщин на дзеркалі циліндрів, між різьбовими отворами в місцях кріплення ГБЦ. Якщо виявилось, що у моторне масло потрапив антифриз чи навпаки, проводять додаткове опресовування для виявлення тріщин в масляних каналах чи каналах охолодженя. Після цього перевіряють цілісність затичок, заміряють циліндри для визначення їх придатності для подальшої роботи.

Щоб скористатись послугою з дефектовки двигуна в обладнанні від Deutz, звертайтесь до "ХТЗ-Дойц" у Києві! Ми використовуємо лише оригінальні матеріали та запчастини, а наші працівники мають більше двадцяти років досвіду та знають, як оперативно та надійно привести до ладу вашу техніку.

Дізнайтесь більше, зателефонувавши за вказаним у розділі контактів номером телефону чи залишивши повідомлення на сайті через форму зворотного зв’язку. Будемо раді допомогти!