Традиційний хліб і батони — це найбільш поширений вид хлібобулочних товарів. Тому їх виробництво, навіть у малих обсягах — це затребуваний бізнес в будь-який час.

Хлібокомбінати не можуть витіснити з ринку маленькі пекарні, що не дивно. Адже останні, як правило, випікають хлібопекарські смаколики за авторською рецептурою, їх продукція завжди свіжа, так би мовити, відразу з печі.

Королевою всього обладнання пекарні є пічка. Вибір моделі залежить насамперед від планованої кількості товару, який буде випускатися. Для невеликого цеху ідеальним варіантом стане ярусна піч. Вона має кам'яний под, який при розігріві рівномірно розподіляє тепло по всьому робочому відсік.

Хлібобулочні вироби добре пропікаються і ніколи не пригорають. У подовій печі хлібець виходить смачним і ароматним, має апетитний зовнішній вигляд. Такі смакові якості утворюються в результаті акумулювання віддачі тепла. Особливістю апарату є те, що для випікання в ньому не потрібні листи. Заготовку з тіста можна розміщувати прямо на кам'яному поді.

Сьогоднішня ярусна піч – це техніка, що відрізняється високою ефективністю, продуктивністю і компактністю. Вона має кілька ярусів (рядів), в яких розташовані робочі камери, де і випікається хліб. Кожній секції можна задати свій температурний режим. Отож є можливість випікати одночасно кілька видів виробів.

Компанія «Корал» пропонує широкий вибір хлібопекарського обладнання для підприємств будь-яких форматів. Наше оснащення відрізняється високою якістю збірки і надійністю.