Об'єми споживання звичайних поліетиленових пакетів в Україні та і в світі сягають величезних масштабів. Саме тому нашу компанію вже давно цікавить тема екоупаковки та екопакетів.

Ми дійсно намагаємося змінити ставлення споживачів до серйозності проблеми забруднення довкілля та агітуємо всіх клієнтів надавати перевагу біологічним пакетам.

Вже декілька років поспіль Logogroup дає можливість свої клієнтам придбати оксо-біорозкладні пакети з логотипом або пакети з вторинної сировини (дешевші за звичайні). А віднедавна ми почали виготовляти і біокомпостні пакети.

Трошки детальніше: біорозкладні пакети можуть бути двох типів:
• оксо-біорозкладні;
• біокомпостні пакети.

Оксо-біорозкладні пакети виготовляються з поліетилену, в який додається спеціальна речовина, завдяки якій пакет розкладається через три роки. Є безпечними при взаємодії з харчовими продуктами.

Компостні пакети – виготовляються повністю з біорозкладних речовин та за створення спеціальних умов – розкладаються через декілька місяців після використання. Тобто біокомпостні пакети потребують компостування, після чого розкладаються на біомасу, вуглекислий газ та воду. Без створення таких умов пакет розкладатиметься значно довше. Такі екопакети також безпечні для продуктів.

Нам важливо знати, що ми рухаємось в правильному напрямку та маємо справу зі свідомими споживачами. Поступово у нас все вийде. Будьте відповідальними та купуйте екологічні пакети.