Поява нових та багатофункціональних моделей — це потужний розвиток сучасного ринку техніки та устаткування. Вони вражають своєю багатофункціональністю, універсальними можливостями та цікавими дизайнами. Будь-які нововведення полегшують нам життя. Тому вони швидко набувають попиту.

Вікна, які мають простий спосіб розкривання та мікровентиляцію, є набагато кращими порівняно з дерев’яними.

Однією з найвідоміших фірм з виробництва обладнання для виготовлення склопакетів є фірма Lisec. Вона спеціалізується на інженерно-технологічній, комерційно-господарській та виробничо-технічній діяльності, що пов'язана з реалізацією технологічного обладнання. Також вона здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування і займається вдосконаленням машин на всіх етапах розвитку виробництва. В Україні цього відомого виробника представляє компанія MGM-Україна.

Лінія для виробництва склопакетів має безліч переваг, тому дозволяє отримати якісні пластикові вікна. За допомогою устаткування можна значно полегшити увесь виробничий процес. Лінія оснащена таким устаткуванням, як:

• транспортно-накопичувальна секція;
• автоматична установка для миття та сушіння;
• станція перевірки якості скла, газовий прес;
• станок для герметизації країв.

Лінія для виробництва склопакетів має кілька етапів:

1. Нарізання та підготовка профілю ПВХ та армування, де важлива точність роботи. Усі складові майбутньої конструкції мають відмінно підходити одна до одної. Важливим компонентом такої роботи є виготовлення отворів для кріплення ручок та отворів для дренажу. 

2. Зварювання металопластикового профілю, що проводиться на спеціальному обладнанні та дозволяє зробити роботу з мінімальною похибкою 0,1 мм. Після цього конструкція має бути повністю зачищена у зварювальних швах.

3. Виробництво склопакета потрібного розміру, що складається з декількох пластин скла, які з'єднані між собою з утворенням герметичних камер. Так вони дозволяють підвищити теплоізоляцію та зробити вікна зручними та легкими в користуванні.

4. Монтаж віконної конструкції дозволяє всім елементам конструкції з'єднуватись так, як зазначено в проекті: склопакет монтується у стулку вікна із встановленням фурнітури (блокувальними механізмами, ручками та іншими елементами безпеки).

Компанія MGM-Україна пропонує придбати якісне обладнання за вигідною ціною. Ми турбуємося про наших покупців, тому продаємо тільки найкраще.

На нове обладнання надається гарантія 12 місяців. Пропонуємо гарантоване навчання вашого персоналу по роботі на обладнанні, а також його пусконалагодження. Маємо зручну формау оплати замовлення — за домовленістю з клієнтом. Для оформлення покупки звертайтесь за контактним номером телефону або залиште свою заявку на сайті.

Чекаємо ваших замовлень!