Все прогресує та розвивається з максимальною швидкістю. Технології у виробництві не стоять на місці. Обладнання змінюються на кращі, процеси стають швидшими, а праця відбувається простіше. Це стосується і виробництва склопакетів.

Виробництво по виготовленню скла та його обробки потребує спеціалізованого та якісного обладнання. Адже саме склообробні верстати допомагають реалізувати та гарантувати для людей безпечність.

Однією з найвідоміших фірм з виробництва обладнання для виготовлення та обробки склопакетів є фірма Lisec. Вона спеціалізується на інженерно-технологічній, комерційно-господарській та виробничо-технічній діяльності, що пов'язана з реалізацією технологічного обладнання. Також вона здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування і займається вдосконаленням машин на всіх етапах розвитку виробництва. В Україні цього відомого виробника представляє компанія MGM-Україна.

Склообробні верстати мають безліч переваг, тому це дозволяє отримати найкращої якості скло. Вони можуть виконувати такі функції:

1. Різання скла

Для порізки скла використовують автоматичні та механічні столи. Перші оснащені регулятором тиску, пневматичними циліндрами для підйому столу та для одного ламателя. Для управління устаткуванням вбудований вимикач. Механічні оснащені регулятором високого тиску. У них збалансований підйом столу та встановлені гідравлічні торсіони, що дозволяють піднімати стіл вручну, не докладаючи при цьому особливих зусиль.

2. Обробка кромки скла.

Верстат для обробки кромки скла призначений для шліфування й полірування кромки прямолінійного і фігурного скла за допомогою абразивних стрічок. Він дозволяє обробляти прямолінійне і криволінійне скло. Основне завдання – усунути великі нерівності і гострі грані та зробити скло таким же гладеньким і прозорим, як і вся його площина.

3. Загартування скла

Верстат нагріває скло до 620—680 °С, дає витримку при такій температурі та швидке і рівномірне охолодження повітряним струменем з обох боків. Внаслідок гартування у поверхневих шарах виникає напруження стиску, яке підвищує міцність та ударну в'язкість скла. Перед гартуванням, кромка скла має бути обов’язково обробленою. Це дозволяє самому виробу рівномірно розігрітися до високих температур, не вибухнувши в печі.

4. Піскоструйна обробка

Піскоструйний верстат дозволяє не тільки зробити поверхню скла матовою, але і нанести малюнок або візерунок будь-якої складності на скло або дзеркало, а також нанести емблему або логотип фірми.

5. ЧПУ

Це лінія багатофункціональних обробних центрів, призначена для використання, в основному, у секторі декорування. Дерев'яний фрезерний верстат з ЧПУ є керований комп'ютером і пов'язаний з ручним фрезером, який використовується для гравіювання скла.

Компанія "MGM - Україна" пропонує вам придбати склообробні верстати, які мають багато функцій та якісно і за чіткою послідовністю виконують роботу. Вони виготовлені зі стійкого матеріалу та захищені двома шарами фарби (антикорозійною та кольоровою емаллю). Ви можете обрати потрібний вам вид верстатата та замовити у нас вже сьогодні.

Детальнішою інформацією маєте можливість ознайомитися на нашому сайті. Ми консультуємо по телефону і в режимі онлайн. Продукцію доставляємо у всі області України.

Чекаємо на ваші замовлення!