Оригінальність - це кредо сучасності! Кожен прагне мати щось особливе та не схоже на інших.

Компаня MGM-Україна є лідером серед виробників, тому може запропонувати якісні лінії та обладнання. Саме піскоструйний верстат для скла допоможе обробити цікаво та оригінально не лише скло, але й дзеркала.

В чому особливість роботи піскоструйного верстата?

Піскоструйна обробка або матування скла – це досить стара технологія обробки скла, яка на сьогодні в нашій компанії користується таким же попитом як фарбування скла. Тільки ось з примітивних саморобних камер для ручного піскострую, ми досить давно перейшли на професійне обладнання, за допомогою якого значно збільшується швидкість піскоструйної обробки і якість виконання.

Піскоструйна обробка скла  дозволяє з прозорого скла виготовити матове, нанести будь-який узор на скло або дзеркало. Це можуть бути вітражі, дзеркала з декоративною обробкою, скло для міжкімнатних дверей, меблевих фасадів і так далі. Вироби, декоровані методом піскострую, відрізняються високою стійкістю до впливу зовнішнього середовища.  Зображення не стирається, не змивається і залишається поки існує саме скло. Застосовується там, де є прозоре скло, яке може стати не тільки красивим, а й ексклюзивним.

Піскоструйний верстат для скла дозволяє не тільки зробити поверхню скла матовою, але і нанести малюнок або візерунок будь-якої складності на скло або дзеркало, а також нанести емблему або логотип фірми. За бажанням замовника малюнок або логотип можна нанести на одну поверхню скла або на обидві. Щоб малюнок придбав виразність і глибину, але в той же час зберіг непрозорість, можна одну поверхню скла зробити з матовим малюнком на прозорому тлі, а іншу поверхню скла – навпаки.
Нанесення піскоструйного малюнка використовується також і в роботі з дзеркалами – як з боку скла, так і з боку амальгами (амальгама видаляється, і дзеркало стає матовим). При нанесенні малюнка з боку скла, він відбивається в дзеркалі, що підсилює художній ефект.

Матування скла поділяється на декілька видів:

– суцільне матування скла і дзеркал (піскоструйна обробка).

Цей вид обробки підходить, якщо вам необхідно повністю матове скло або дзеркало (матове дзеркало для шафи купе), або наприклад “освіжити” старе матове скло, яке з часом прийняло неохайний вигляд.

– геометричне матування.

Має попит при виготовлення скляних столів, дверей і дзеркал, коли нема потреби нанесення художнього малюнка, а потрібні чіткі геометричні форми й лінії. (Наприклад скляний журнальний стіл з ефектом шахівниці або дзеркало в ванну з вертикальними та горизонтальними смужками). Так само за допомогою цього виду можна зняти амальгаму (задній шар дзеркала) з дзеркала в певному місці, а потім там закріпити світильник – вийде дзеркало з внутрішньою підсвіткою.

– художня піскоструйна обробка  скла і дзеркал (художнє матування).

Дуже популярна в різних виробах зі скла – скляні столи, двері, перегородки, інтер’єрні дзеркала, фасади для меблів, та й просто красиво і по-особливому виглядає будь-який виріб зі скла якщо на нього нанести малюнок за допомогою художнього матування.

– глибока піскоструйна обробка, необхідна для того щоб створити малюнку зорову глибину, рельєф. Дуже красиво і особливо виглядає на різних виробах.

Компанія MGM-Україна пропонує придбати якісне обладнання за вигідною ціною. Ми турбуємося про наших покупців, тому продаємо тільки найкраще.

На нове обладнання надається гарантія 12 місяців. Пропонуємо гарантоване навчання вашого персоналу по роботі на обладнанні, а також його пусконалагодження. Маємо зручну формау оплати замовлення — за домовленістю з клієнтом. Для оформлення покупки звертайтесь за контактним номером телефону або залиште свою заявку на сайті.

Чекаємо ваших замовлень!