На сьогоднішній час існує величезний вибір замків для вхідних дверей. Однак так хочеться обрати дійсно надійний та якісний замок, який не тільки довго прослужить, але й вбереже від можливих взломів та пограбувань. Тому останнім часом набули популярності кодові замки та замки з магнітним ключем, виготовленим у вигляді картки або невеликого брелка. Кодові замки електронного принципу дії мають одну величезну перевагу – їх вузол керування не обов'язково може перебувати поруч із замком. Він може бути встановлений в будь-якому місці – завдяки цьому з'явилося таке поняття, як замок невидимка. Тому злолдію, який захоче проникнути у вашу квартиру, буде дуже важко відкрити такий замок, адже він не буде мати можливості бачити його.Такий замок керується спеціальним мікропроцесорам. Як мінімум у такому мікропроцесорі мільйон, а то й мільярд різних комбінацій, відгадати які практично не можливо.
З чого ж складається такий замок? А складається він з чотирьох основних частин, таких як:
- сам замок з електроприводом замикового механізму;
- зовнішній пульт управління - це так званий скануючий пристрій. Сигнали в зчитувач подаються з внутрішнього блоку управління і в разі збігу комбінацій сигналу він спрацьовує;
- внутрішній блок управління - це основна частина самого замка, такі замки в більшості випадків закриваютьтся механічно;
- джерело безперервного живлення - без такого джерела ви просто елементарно не зможете потрапити у свій будинок, тобто як ви вже зрозуміли, такий замок працює на електроенергії.
Як ми вже з'ясували, такий замок має не лише суттєві плюси, але й мінуси. Мінусом є те, що при відсутності електроенергії ви не зможете потрапити у будинок чи квартиру.Однак не все так погано, адже будь-який кодовий замок має зсередини ручний метод відкривання - кнопка, розташована на замку.

Вам мабудь стало цікаво де ж знайти надійний та якісний замок? У онлайн-магазині "Новація" ви знайдете дійсно якісний та надійний електронний кодовий замок, а також зеркалотримачі, дверні ручки для кабін, петлі для дверей, коннектори, безліч різних розсувних систем для шаф та міжкімнатних дверей. Наші електронні кодові замки характеризуюються за такими критеріями: можливість відкриття з паролем без картки і ключа, якщо ви забули пароль, то можливо відкрити шафку використовуючи USB-ключ, ключ має аварійне живлення від Micro USВ, індикатор низького рівня заряду батареї та автоматичну сигналізацію, що буде активована, якщо невірний пароль буде введений більш ніж 4 рази(після цього замок автоматично заблокується на 60 секунд). Наші замки виготовлені з якісних матеріалів, а саме з алюмінію та сталі. Адже для нас ваша безпека понад усе.


Якщо вас зацікавила наша пропизиція обов'язково замовляйте електронний кодовий замок саме у нас, ціна вас приємно здивує. Для замовлення обраного вами товару заходьте на наш сайт та оформляйте своє замовлення через корзину.