Новий будинок або недавно відремонтований офіс завжди асоціюються з життєвими змінами в кращу сторону, успіхом, комфортом і фінансовим підйомом. Але досить часто трапляється так, що вхідні або міжкімнатні двері у бидинку або офісі починають скрипіти і гримати.Ще гірше, якщо двері при відкриванні впираються в сціну та дряпають її поверхню. Тому на допомогу вам прийде обмежувач або стопер для дверей, який допоможе комфортно та зручно впоратися з наведеними вище проблемами.
А зараз пропонуємо вам з'ясувати якої ж форми, розміру та зовнішнього вигляду бувають стопери.Обмежувач дверей, або стопор - це елемент дверної фурнітури або окремий жорсткий об'єкт невеликого розміру, призначенням якого є фіксація дверей у відкритому положенні або створення механічного бар'єру між дверним полотном і іншими об'єктами (стінами, предметами меблів і т.п.). Як правило, обмежувач не виступає окремим дизайнерським елементом, на відміну від дверних ручок, накладок на механізми і навіть петель. Він є практично не помітним, однак досить часто його підбирають під колір дверей, для отримання гармонійної дизайнерської картини.

Щоб додати кімнаті більше практичності і комфорту і не перевантажити її недоречними елементами, ми підібрали для вас декілька важливих рекомендацій, які точно стануть вам в нагоді. Для початку, перш ніж ставити ущільнювач на двері, вам слід звернути свою увагу на тип приміщення, з яким ви працюєте, які його функції та хто найчастіше буде стикатися з ущільнювачем. Наприклад, при виборі ущільнювача у дитячу або спальню слід обирати фурнітуру, яка максимально мінімізує будь-які шуми, ідеально сюди підійде настінний стопер. Якщо з'явилась необхідність мінімізації шумів лише на деякий період, то в нагоді стане мобільний фіксатор, його можна використовувати у будь-якому місці. Дотримуючись наших порад, ви обов'язково підберете ідеальний стопер для потрібного вам приміщення.

Де ж купити дверні стопери? Замовити дверний стопер ви можете у компанії "Новація", ми займаємося виготовленням різноманітної меблевої фурнітури для металевих шаф, ящиків, розсувних систем, також у нас є ущільнювачі і дверні замки різних розмірів, видів, цін і виробників. Отож повернемось до дверних стоперів або ущільнювачів. У нашому асортименті наявний великий вибір різноманітних ущільнювачів. З їх допомогою ви зможете забезпечити максимальний рівень герметичності. Вони надзвичайно щільно прилягають до поверхні та відмінно виконують поставлене завдання. Наші консультанти допоможуть визначитися із вибором у разі такої необхідності. Наші стопери виготовлені з полівінілхлориду та застосовується на виробах товщиною металу до 1,5 мм і має гладку поверхню всередині.


Щоб замовити дверний стопер у нас, звертайтесь за телефоном, вказаним у контактах. Ми гарантуємо вам доставку найкоротші терміни, низькі ціни та консультацію спеціаліста.Замовляйте просто зараз!