Досить часто у місцях щоденного використання(басейни, супермаркети, спортзали та ін. приміщення)використовують шафки для переодягання або тримання особистих речей. Тому для таких щафок варто підібрати надійний замок, щоб уникнути можливого взлому замка зловмисниками.Далі поговоримо про них більш детальніше.

Замочки для шафок зазвичай бувають двох видів:механічні та електронні. Останнім часом більшої популярності та попиту набули саме електронні моделі замків. Адже такі замки набагато надійніші. Електронні замки для шафок в роздягальню - це нове покоління замикаючих пристроїв, використовувати які в рази зручніше, ніж механічні. Можна назвати десятки аргументів на підтримку цього твердження, проте ми наведемо лише декілька основних. Щоб відімкнути такий замок вам не потрібен ключ, який так часто губиться, вам видадуть спеціальний браслет,за допомогою якого ви можете відімкнути двері. Важливою перевагою є те, що якщо зловмисник захоче зламати цей замок, то без молотка йому не обійтись, а одже шуму не уникнути, в такому випадку завжди можна запобігти взлому. Також такі замки мають дуже високу зносостійкість. Однак крім всіх плюсів електронних замків, у них є ще й суттєвий мінус- залежність від електричного джерела.Тому як не крути механічні ключі в даній ситуації не викличуть у вас подібних проблем.Крім того ціна на механічний замок порівняно з електронним набагато дешевша.

Отож порівнявши між собою механічні та електронні замки, варто зазаначити, що другі є набагато надійнішими та мають високу зносостійкість. Хоча вирішувати вам, відштовхуючись від бюджету та інших характеристик. Хочемо вам порекомендувати компанію "Новація", яка займається виготовленням меблевої фурнітури, у тому числі й замків. Ми багато працювали над збільшенням асортименту, сьогодні ми з упевненістю можемо сказати що досягли бажаного рівня. Десятки розмірів ущільнювачів, лиття пластмас, сотні видів замків, які будуть гарантом безпеки ваших будинків, шаф та офісів.А наші замки, як механічні, так і електронні виготовлені згідно з усіма європейськими стандартами якості. Вони виготовлені з алюмінію та нержавіючої сталі. Ми пропонуємо найкращі замки, петлі, кнопки керування та аксесуари для електрошаф, щитів, збірок, електропанелей, автопромисловості, вагонобудування, ліфтобудування, суднобудування, серверних станцій, телекомунікаційних станцій, поштових скриньок, металевих та традиційних мебелів,верстатів, промислового устаткування, компресорів та систем кондиціонування.

Тому, якщо ви бажаєте купити замочки для шафок, звертайтеся до нас. Ми допоможемо підібрати вам замки, відповідно до ваших побажань. Сподіваємось на нашу співпрацю.