Безпека - це одне з найважливіших потреб людини. Кожен прагне захистити себе та свою територію від "небажаних гостей". Споконвіку люди облаштовували свої території різними варіантами огорожі, які змінювалися та удосконалювалися з плиноном часу.

Виробнича група «Кайман» займається виробництвом і поставками сучасних комплексних систем захисту периметра об'єктів, які використовуються для охорони об'єктів найрізноманітнішого призначення. 

Серед великого асортименту систем захисту значне місце посідає армована колюча стрічка або дріт колючий Єгоза. На відміну від інших елементів, доступних на ринку, колючий дріт надає своїм користувачам низку переваг, які у свою чергу дозволяють розширити діапазон використання. І якщо ви вже звернули увагу на такий тип деталей, то варто дізнатися про нього більше.

Дріт колючий Єгоза являє собою надтонкий матеріал, зроблений з міцної сталі за спеціальною технологією. Він покритий цинком, для того, аби захистити конструкцію від зовнішніх пошкоджень та запобігти утворенню іржі. Тому, розміщуючи секції колючого дроту на вулиці, Ви можете не турбуватися про те, що прути швидко зіпсуються. Також варто відзначити універсальність колючого дроту. Ви можете закріпити його на більш габаритні паркани чи ворота, створити з них окрему огорожу або закріпити на локальних ділянках (загін для тварин, городу тощо).

Звернемо увагу на те, що для роботи з колючим дротом Вам не знадобляться допоміжні конструкції або спеціальні інструменти. Якщо Ви вирішите зробити з колючого дроту окремий паркан, вам знадобляться лише сама секція та стовпи. Вони будуть виконувати роль опори та фіксуватимуть дроти у правильному положенні.

Якщо хтось вважатиме, що такий паркан з колючого дроту не зможе захистити периметр, це хибне твердження. Не зважаючи на невеликий діаметр , дріт колючий єгоза не можна розрізати звичайним ножем. Якщо зловмисник починає тиснути на конструкцію, вона змінить форму та різко вистрілить гострими шипами в бік злодія, завдавши при цьому серйозних пошкоджень. В разі потреби Ви можете без особливих зусиль перемістити або демонтувати огорожу з колючого дроту, знявши її з опор. Але якщо Вам раніше не доводилося працювати з подібними конструкціями, Ви можете скористатися нашими послугами. Працівники виробничої групи «Кайман» виконують замовлення будь-якої складності, та за потреби готові допомогти кожному, хто потребуватиме допомоги з монтажем або встановленням конструкцій та елементів.

 Ми виробляємо спіральні огородження Єгоза, мобільні і плоскі загородження Єгоза, які користуються величезним попитом в Україні та за кордоном.

Постачаємо замовлення в усі областя України та за її межами.

Ознайомитися та замовити продукцію можна на офіційному сайті "Кайман" або за контактними телефонами. Наші працівники з радістю нададуть кваліфіковану консультацію.

Дбайте про свою беезпеку разом з нами!