Останнім часом сучасні меблі почали виготовляти у різних варіаціях, але найбільш актуальні і затребувані вироби з розсувними механізмами, наприклад, всім відомі шафи-купе. Для їх виробництва та надійного використання варто подбати про те, щоб вироби мали якісні і надійні розсувні механізми. Також такі механізми відмінно зарекомендували себе при виготовленні розсувних дверей.

Розглянемо детальніше механізм для розсувних дверей шафи-купе далі. Даний механізм включає в себе такий асортимент, як:

- з основним навантаженням на нижній ролик (двері можуть бути виконані з суцільного листа ДСП / МДФ / скла 4-8мм, оковані в алюмінієвий профіль по периметру, або без нього);

- з основним навантаженням на верхній ролик. Особливістю цих систем є зовнішній вигляд - спереду видно тільки двері, без вертикальних профілів, направляючі заховані за дверима і т.п .;

- складні двері, т.зв. "двері-гармошки", "двері-книжки" ;

- компланарні системи - в закритому стані, двері знаходяться в одній площині;

- підвісні системи для міжкімнатних дверей МДФ (ДСП / МДФ) і скла.

Отже, детальніше розглянувши основні механізми, виникає питання де купити надійний та якісний механізм для розсувних дверей шафи-купе. Ми рекомендуємо вам компанію "Новарія", яка пропонує продаж міцних і якісних виробів,таких як: меблева фурнітура, ущільнювачі,замки ,петлі, промислова фурнітура та ін., створених на виробничих потужностях кращих світових заводів. Широкий асортимент виробів дозволить вам обладнати своє помешкання зручними та практичними у використанні меблями, з різними технічними характеристиками і можливостями. У нас ви можете купити системи розсувних дверей для будь-яких приміщень, для шаф-купе та міжкімнатних дверей, що витримують великі навантаження і численні відкриття. Створення практичних і функціональних шаф-купе, або реставрація старих меблів, вимагає використання висококласних комплектуючих, і наша продукція здатна задовольнити запити навіть найвимогливіших покупців.

У каталозі ви зможете вибрати і замовити такі розсувні механізми, як: механізми, в яких несуче навантаження припадає на нижню частину, на ролик. Вони можуть бути використані в тих випадках, коли на дверях встановлена окантовка з фасадного рамочного профілю. Відрізняються здатністю протистояти навантаженням. Механізми, які передбачають максимальне навантаження на верхній ролик. Вони вигідно відрізняються від інших моделей тим, що система прихована, профілі та направляючі невидимі, а власник бачить тільки фасад дверей,зручно, правдаж? Двері "книжки" та "гармошки". Асортимент механізмів для складних дверей дозволить вибрати підходящий варіант абсолютно для будь-яких дверей, незалежно від місця її монтажу і частоти використання. Компланарні системи, представлені в каталозі, дозволяють меблі утримувати двері в одній площині, в той час, як двері знаходяться в закритому стані.

 Ми пропонуємо вам продукцію, виготовлену згідно з європейськими стандартами, доставку в найкоротші терміни та консультацію спеціалістів. Дорога та якісна фурнітура допоможе створити бездоганні, комфортні, міцні і ексклюзивні меблі, які стануть предметом гордості в будь-якому, найвишуканішому і ексклюзивному інтер'єрі. Комфортність та простота у використанні є ще одними з наших переваг.

Тепер ви знаєте де купити механізм для розсувних дверей шафи-купе. Щоб здійснити замовлення в онлайн режимі скористайтесь корзиною на сайті. А якщо виникли питання телефонуйте за контактним номером. Чекаємо на ваш дзвінок!