"Безпечність понад усе!" Часто керуються цією фразою люди, які вибирають різні вироби зі скла. Кожен бажає, будучи у будь-якому місці, відчувати себе спокійно та безпечно. Сучасне обладнання допомагає виготовляти склопакети зручними та надійними.

Використання скла в розробці дизайну приміщень сьогодні не рідкість. Оздоблення фасадів нових житлових комплексів, використання скляних поверхонь у виробництві декоративних предметів меблів, оформленні інтер'єрів різних приміщень - це ще не повний перелік ситуацій, в яких необхідний гарт скла.

Однією з найвідоміших фірм з виробництва сучасного та надійного обладнання для виготовлення та обробки склопакетів є фірма Lisec. Вона спеціалізується на інженерно-технологічній, комерційно-господарській та виробничо-технічній діяльності, що пов'язана з реалізацією технологічного обладнання. Також вона здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування і займається вдосконаленням машин на всіх етапах розвитку виробництва. В Україні цього відомого виробника представляє компанія MGM-Україна.

Гарт скла є одним із найбільш вживаних методів підвищення механічної міцності та термостійкості скла.

Гартування (закалювання) — це нагрівання скла до 620—680 °С, витримка при такій температурі та швидке і рівномірне охолодження повітряним струменем з обох боків. Внаслідок гартування у поверхневих шарах виникає напруження стиску, яке підвищує міцність та ударну в'язкість скла. Перед гартуванням, кромка скла має бути обов’язково обробленою. Таким чином знімається напруга по всьому периметру скла. Це дозволяє самому виробу рівномірно розігрітися до високих температур, не вибухнувши в печі.

Загартоване скло - це скло, у якого шляхом хімічної або термічної обробки підвищується міцність до ударів і перепадів температури, у порівнянні зі звичайним склом. При розбиванні загартоване скло розпадається на дрібні безпечні осколки. Тому таке скло ще називають «безпечним». Колір, прозорість, хімічний склад і характеристики пропускання світла в загартованому склі не змінюються. Не змінюються також твердість, коефіцієнт розширення, термічна провідність та інші фізичні параметри. Покращуються лише міцність на вигин і розрив. А так само стійкість до термічних напруг.

Переваги гартованого скла є очевидні:

1. При сильному ударі гартоване скло розбивається на дрібні частинки, які є досить безпечними для людей. Ризики травматизму мінімальні.

2.  Скло після гартування здатне витримувати високу температуру та значні її перепади. Це робить його придатним до використання в будівельних конструкціях, де під дією прямих сонячних променів воно здатне швидко нагріватися і охолоджуватись.

3. Гартоване скло може витримувати значні ударні навантаження. В порівнянні зі звичайним склом, воно є міцнішим приблизно в чотири-п’ять разів.

Можливості використання гартованого скла - це скляні перегородки, журнальні та кухонні столи, полки та скляні тумби, кухонні робочі поверхні, вітрини та інше!

Якісний гарт скла забезпечує безпеку. У разі пошкодження поверхні, виготовленої зі скла, травми навколишніх людей повинні бути виключені.

Перед тим, як запустити гарт скла, потрібно пройти ще декілька етапів обробки:

  • Порізка скла;
  • Обробка кромки скла;
  • Свердління (при необхідності);
  • Нанесення шовкотрафаретного малюнка або забарвлення скла (при необхідності);
  • Виготовлення емаліта (стемаліт).

Компанія "MGM - Україна" пропонує вам придбати обладнання для гартування скла,  які якісно і за чіткою послідовністю виконують роботу. Вони виготовлені зі стійкого матеріалу. Переглянути та ознайомитися із характеристиками ви можете на офіційному сайті компанії або зателефонувавши за контактним номером. Надамо детальну інформацію та проконсультуємо у виборі. Продукцію доставляємо у всі області України.

Чекаємо на ваші замовлення!