Вишита українська сорочка з льону ще здавна вважається символом здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, любові та святковості, вона  відігравала роль оберегу та захищала від злого ока. Коли в родині народжувалась дитина, то мати обов'язково вишивала їй сорочку, щоб уберегти від усіляких злих духів, вважалося, що саме материна енергетика має найбільшу силу. Такі вишиванки несуть в собі всю безмежність любові, турботи і ніжності жінки до своєї дитини, наповнені теплом її душі. Але, перш ніж вишивати самій чи купувати вже готову річ, варто визначити для себе ключові моменти: яку саме вишивану річ ви бажаєте бачити на своїй дитині (орнамент, колір, тканина, тощо), куди  її вдягати та де купити.

Кожен візерунок в українській вишивці здавна мав своє значення, в них закладався зв'язок дитини з родиною, вони притягували до малюка добру енергію та захищали його. За традицією вишиванку зазвичай оздоблювали рослинними або геометричними орнаметрами. Поступово ці орнаменти почали поєднуватись, з’явились вишиті птахи та тварини.На хлоп’ячих сорочках переважно вишиваються дубочки або геометричні орнаменти, як символ мужності, сили, твердого характеру, Одяг для дівчаток прикрашається знаками землі, що символізують працьовитість, квітами, ознакою жіночої краси, калини, як символу продовження роду.
Важливу роль у вишитій сорочці відіграє колір орнаменту. Так червона вишивка є символом вогню, світла, любові, синя – символ води, неба, жовта символізує сонце, зелена означає молодість, а біла – чисту душу та помисли.

Але, як не крути головним у дитячому одязі є його якість.В давнину вишиванки виготовляли лише з натурального полотна, лляні та конопляні. Натуральні тканини і сьогодні – одні з найкращих для виготовлення дитячих речей, однак, і сучасні матеріали зовсім не поступаються у якості. Шовк, батист, льон, бязь, трикотаж, атлас – сорочки, виготовлені з цих тканин, приємні на дотик, комфортні та нескладні у догляді.У сучасному житті крім якості тканани, звертайть увагу ще й на техніку самої вишивки. Безумовно, ручна вишивка гарна й неповторна, виглядає завжди ефектно, але і цінується найдорожче. Машинна вишивка та нашивки на сорочках дешевші і більш доступні, при цьому теж мають дуже гарний і привабливий вигляд, а кольори на них довго зберігають свою яскравість.

Але якщо ви бажаєте придбати своїй дитині вишиванку ручної роботи, то рекомендуємо вам звернути увагу на інтернет-магазин "Ярина". Ми вже понад 10 років працюємо над виготовленнями вишиванок виключно ручної роботи для різних вікових категорій, для хлопчиків та дівчаток.У нашому асортименті представлені сорочки вишиті хрестиком, гладдю, мережкою з настилом, низинкою та іншими техніками. Більшість узорів наших сорочок взяті з добірки старовинних узорів України, які несуть відповідне значення та слугують не лише окрасою для виробу, а й перетворюють сорочку на оберіг. У нас ви можете придбати сорочки для немовлят, ми пропонуємо   різні варіанти виконання вишивки (безпосередня вишивка на полотні без накладної канви, вишивка на канві, яку можна потім забрати або пришити до самої тканини).Також у нас є вишиванки для хлопчиків та дівчаток. У наших вишиванках ваша дитина буде виглядати найошатнішою на будь-якому святі.

Зацікавила наша пропозиція? Вишиванки для дітей купити в Україні можливо в нас за вигідними цінами. Наші консультанти допоможуть підібрати вам розмір та розкажуть про догляд за вишиванкою. Замовляйте прямо зараз. Правильно вибрані і доглянуті дитячі вишиванки неодмінно стануть улюбленими речами у гардеробі маленьких українців.