З давніх-давен вишиванка відігравала дуже важливу роль у житті дитини. Коли народжувався хлопчик, мати вишивала йому сорочку власними руками, це слугувало своєрідним оберегом від злигих духів та лихого слова. Важливу роль відігрівав орнамент, що вишитий на сорочці, зазвичай вишиванка для хлопчика часто містила на собі зображення Дуба, що символізує початок та розвиток сили. Вважалося, якщо юнак носить сорочку з такими орнаментами, то він обов’язково виросте благородним лицарем, який зможе захистити своїх рідних від ворогів. Також за допомогою орнамантів та кольору вишиванки можна було зрозуміти ім'я дити, її походження.

Важливу роль у вишитій сорочці відіграє колір орнаменту. Так червона вишивка є символом вогню, світла, любові, синя – символ води, неба, жовта символізує сонце, зелена означає молодість, а біла – чисту душу та помисли.

У сучасномі світі матері рідко вишивають своїм синам вишиванки, однак нині існують магазини, в яких ви можете придбати вишиванку ручної роботи для своєї дитини. Раніше традиційні вишиванки були досить обмежені у своїй різноманітності, і виготовляються лише з натуральних матеріалів, таких як льон чи бавовна. Але сьогодні їх асортимент набагато розширився, у виробництво сорочок стали додавати синтетичні матеріали, аби за ними було легше доглядати та могли довше прослужити своїм власникам.

Хочете придбати якісну вишиванку для свого сина чи онука? Тоді вам варто завітати до інтернет-магазину "Ярина". У нашому асортименті  є великий вибір різноманітних вишиванок та елементів, що доповнять образ.Купити вишиванку у нас – означає бути впевненим у тому, що ваш хлопчик буде у комфорті та захисті. Вишивки,  які виготовляє компанія є лише високої якості з гіпоалергенних матеріалів, таких як льон, домоткане полотно(онікс) та з використанням ріізних технік( гладь, хрестик). Саме якісн тканини дозволяють шкірі «дихати» та не викликають подразнення. Вишита сорочка для хлопчика стане модним елементом гардеробу та оберегом для вашої дитини. Важливою ознакою вишиванок є ще її  універсальність, її можна одягнути в школу, на святкову подію, до церкви та ін. Крім того до неї можна підібрати вишитий пояс, який стане завершальним елементом образу. Діти в такому одязі будуть виглядати незвичайно ошатно і будуть відрізнятися в кращу сторону від своїх однолітків.

Сподобалась наша пропозиція? Тоді ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину. Ми гарантуємо вам швидку доставку та невисоку ціну товару, що доступна кожному. Вишиванка для хлопчика купити яку ви можете у нас, стане ідеальним подарунком для вашої дитини.

Замовляйте прямо зараз! Приємної вам покупки!