Професійна індукційна плита  незамінна річ у будь-якому закладі громадського харчування, адже вона дозволяє в рази швидше та зручніше готувати їжу, безпечніша за газову та набагато функціональніша. Склокерамічна поверхня не боїться пошкоджень або інших механічних впливів, адже під нею встановлена індукційна котушка, що забезпечує рівномірний прогрів. Основна робоча поверхня нагрівається не від самого механізму плити, а вже від посуду при її використанні.

Використання професійної індукційної плити має досить багато переваг, які цілком виправдовують її ціну:

  • незначне енергоспоживання: всі ресурси спрямовані безпосередньо на прогрів посуду, а не повітря або поверхні;
  • безпечна експлуатація: плита вимикається автоматично і швидко охолоджується;
  • комфортне використання: миттєва зміна температури при її перемиканні значно спрощує контроль над процесом приготування їжі.

Також абсолютна більшість індукційних плит обладнана таймером, індикатором залишкового тепла, має багатоступеневе регулювання температури і потужності.

Крім основних експлуатаційних переваг слід заздалегідь врахувати і кілька інших особливостей: габарити і форма, наявність додаткових опцій і вартість обладнання. Ви зможете вибрати вбудовані моделі або моделі, що встановлюються окремо, за рахунок чого буде легше організувати вільний простір на кухні. Іноді також використовуються компактні настільні моделі на одну-дві конфорки.

Купуючи індукційну плиту, слід також пам'ятати, що вони вимагають використання спеціального чавунного чи нержавіючого посуду. Аби переконатися, що певна сковорідка чи каструля підходить для використання на такому обладнанні, достатньо просто перевірити, чи притягує вона магніт, адже така плита – не що інше, як модифікований трансформатор в замкнутій електромережі. Всередині неї по котушці протікає струм, утворюючи магнітне поле, яке взаємодіє з дном посудини і проводить струми індукції, а склокерамічна поверхня при цьому залишається холодною.

Щоб купити професійну індукційну плиту від українського виробника, звертайтесь до ТОВ "Стеллар"! У нас ви знайдете моделі різної конфігурації з кількома температурними режимами та додатковими функціями, а при покупці отримаєте 12 місяців гарантії на обладнання.

Оформіть замовлення, зателефонувавши за номером, вказаним у розділі контактної інформації, або залишіть повідомлення на сайті, і ми передзвонимо вам найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі. Ми здійснюємо доставку по всій Україні та приймаємо оплату зручним для вас способом. Будемо раді допомогти!