Генератор льоду не є одним із основних видів устаткування для закладів громадського харчування, але його наявність значно піднімає рівень кафе, ресторану чи бару на новий рівень. Промисловий льодогенератор в рази спрощує роботу барменів та кухарів та прискорює видачу замовлень, а деякі моделі навіть готують лід в різних формах, що допомагає зробити коктейлі максимально естетичними.

Принцип роботи кубикових льодогенераторів нагадує виготовлення льоду в домашніх умовах, але схема його формування трохи відрізняється. Вода в автоматичному режимі надходить в бункер, де і проходить процес її замерзання у вигляді кубиків, вага кожного з яких складає близько 30 грамів. Щоб вийняти їх з форми було простіше, сама ємність, в якій вони утворюються, трохи підігрівається, після чого утворені кубики випадають в спеціальний контейнер. Як тільки він наповнюється, спеціальний датчик зупиняє процес виготовлення льоду, а сам льодогенератор переходить в режим очікування.

Аби зробити правильний вибір при покупці льодогенератора, враховуйте такі моменти:

  • сфера використання: для дому, а також невеликих барів і ресторанів краще розглядати малогабаритні прилади, які не займатимуть багато місця і споживатимуть менше електроенергії;
  • принцип охолодження: якщо в приміщенні нормально циркулює повітря, хорошим варіантом буде модель з повітряним охолодженням, в іншому випадку краще розглядати варіанти з водяним;
  • тип встановлення: якщо у вас великий ресторан зі значним потоком клієнтів, ідеальний вибір  підлогові моделі з підключенням до водопроводу, для маленького кафе краще розглядати настільні генератори;
  • тип затоку води: вона може подаватися централізовано або ж відразу наливатися у спеціальну ємність (у другому випадку бажано використовувати засоби не лише для очищення води, а й для її пом’якшення).

Щоб купити промисловий генератор льоду оптом чи вроздріб для використання в громадських закладах харчування від надійного виробника, звертайтесь до нас! У каталозі інтернет-магазину нашого ТОВ "Стеллар" ви знайдете бутильовані, наливні та лінійні моделі з високою продуктивністю до 55 кг за добу, на які розповсюджується 12 місяців гарантії бездоганної якості.

Оформіть замовлення, зателефонувавши за номером, вказаним у розділі контактної інформації, або залишіть повідомлення на сайті після додавання потрібних товарів у корзину, і ми передзвонимо вам найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі. Ми здійснюємо доставку по всій україні та приймаємо оплату зручним для вас способом. Дякуємо, що обираєте "Стеллар"!