Без якого продукту важко уявити овочевий салат чи  зимові закрутки? Ну звісно ж без оцту. Кожна господиня крім різних приправ застосовує оцет у кулінарії. Всім добре відомо, що з оцтом добре поєднується сода, це сприяє розпушуванню тіста.

То що ж таке оцет, який буває та чим корисний? З'ясуємо далі.

Оцет - продукт, який складається з оцтової кислоти, отриманий врезультаті бродіння натуральних фруктів( виноград, яблуко) та навіть меду.  У Давній Греції оцет вважався дуже цінним, а римляни робили з оцту винний напій - сапу. Вважається, що саме з вина був виготовлений перший оцет. Древні красуні використовували оцет як еліксир молодості, їх шкіра ставала білосніжною, оксамитовою та привабливішою.

Що ж у ньому такого корисного? Весь секрет у натуральному складі. Наприклад винний оцет бореться з бактеріями, а яблучний допомагає посиленому протіканню біохімічних реакцій в організмі. Оцет володіє хорошими антибактеріальними властивостями, відомо, що ним навіть лікували чуму. Крім того він покращує процеси травлення , покращує роботу печінки та виводить токсини. Для тих, хто худне цікаво буде дізнатися, що він допомагає боротися із зайвою вагою, адже він покращує обмін речовин. 

Однак захоплюватись вживанням оцту у великих кількостях протипоказано, адже він може викликати печію, а також негативно позначиться на зубній емалі.Протипоказано його вживати також людям із цукровим діабетом та гепатитом, а також при гастриті та виразці шлунку. Тож вживайте оцет правильно, так, щоб він не нашкодив вашому організму.

Отже, ми з'ясували який буває оцет та в чому поллягає користь та шкода. А тепер варто дізнатися де ж купити оцет оптом? Рекомендуємо вам звернути увагу ТОВ "Гал-Експоторг", яка займається виготовленням кам'яної кухонної, йодованої, кормової та таблетованої солі, а також сірників, соди та цукру. Продукція компанії  використовується в багатьох галузях і сферах виробництва. У нас купують сіль для підприємства харчової, хімічної, медичної промисловості. Нашими постійними замовниками є підприємства сільського господарства, тваринницьких і птахівничих ферм. У нас купують сіль оптом для комунальних господарств. 

Що стосується оцту, то у асортименті товарів наявний 9 % оцет - це натуральний оцет, який виготовляють відповідно до ДСТУ, його виготовляють з харчової сировини, спирту, що міститься у виноградних та плодових виноматеріалах, із подальшою пастеризацією, освітленням, фільтрацією, фасуванням, він  призначений для використовування в харчових цілях.


Тепер ви знаєте про оцет все. А для того, щоб купити оцет оптом або вроздріб у нас, звертайтеся за контактним номером, вказаним на сайті. Гарантуємо гнучку систему знижок при постійних оптових покупках.