На будь-яких будівельних роботах чи не найчастіше викорстовують бетон. Він набув такої популярності завдяки своїй універсальності: його застосовують при заливці фундаменту будівель, для вигогтовлення залізобетонних та бетонних конструкцій та у інших видах будівельних робіт. Саме на етапі проектування здійснюють підбір марки та розрахунок необхідної кількості бетону, адже ці характеристики на пряму впливають на міцність і довговічність побудованого будинку, а також на його експлуатаційні характеристики.

То як же розрахувати потрібну кількість та вартість куба бетону  так, щоб було і "не багато"і "не мало"? У цьому випадку не завжи добре, коли "багато", це насамперед тому, що бетон не може довго зберігатись, тому так важливо розрахувати його точну кількість. Важливо: бетон- будівельний матеріал, який не варто довго зберігати, адже при довгому лежанні він втрачає 20 % міцності, через пів року -30%, а через рік - 50%.Отож перейдімо безпосередньо до розрахунку бетону. Для куба бетону потрібно брати пісок, щебінь, цемент і воду в певних пропорціях. Вам необхідно врахувати марку бетону, тип фундаменту та передбачуване навантаження. Для фундаменту заміського будинку вам знадобиться розчин, що складається з : 5 частин щебеню, 3 частини піску та 1 частина цементу. Тобто на куб бетону припадає 400 кг бетону. Привиготовленні бетонного розчину самостійно, пропонуємо робити пробні заміси, адже добитись бажаного результату не так просто. І тому вартість куба бетону буде коливатися в досить великих межах. 

Тепер ми знаємо в яких пропорціях розраховувати матеріали для куба бетону. А вартість куба бетону  можна дізнатись в інтернет-магазині компанії "ВК Сервіс". Це команда професіоналів бетонного бізнесу. Основним напрямком діяльності компанії є: бетон (Київ), оренда бетононасоса (стаціонарні бетононасоси, мобільні бетононасоси, автобетононасоси - АБН). У каталозі товарів ви знайдете якісний бетон, який поставляється влітку, і взимку та відрізняються за якістю, властивостями і цінами. В умовах знижених температур повітря (від +5°C і нижче) процес кристалізації і затвердіння бетонного розчину сповільнюються. Важлива порада від нас: якщо ви хочете отримати бетон з певними характеристиками, дотримуйтесь технології (компоненти суміші засипайте в бетономішалку в певній послідовності: вода-цемент-щебінь-пісок). 

Маємо для вас суперпропозицію: ми надаємо послуги оренди бетонозмішувача, який стане надійним помічником при виготовленні бетонного розчину.

Зацікавила наша пропозиція та бажаєте дізнатись вартість куба бетону? Завітайте на наш сайт та телефонуйте за контактним номером. Наші консультанти з радістю дадуть відповіді на поставлені вами питання. Сподіваємось на довготривалу співпрацю з вами!